@Mordeusz: grafomanstwo? mega pomyslowy watek romantycznymi polaczony z filozoficznymi rozkminami na temat niemoznosci kontaktu nazywasz grafomanstwem?
juz nie mowiac o mega plastycznym jezyku lema, ta ksiazka mega dziala na wyobraznie
spoko, jesli chodzi o sci-fi to niektorzy lubia star treka a niektorzy dicka, dukaja, lema, asimova...
  • Odpowiedz
Polonizacja niemieckiej motoryzacji trwa.
Elektryczne Solarisy Urbino rozpoczynają w Hanowerze erę elektromobilności
„Nasza wizja: zero emisji” – pod tym hasłem rozpoczęły się wczoraj w Hanowerze jazdy testowe trzech autobusów Solaris Urbino 12 electric nowej generacji. W oficjalnej inauguracji wydarzenia wzięli udział przedstawiciele hanowerskiego przedsiębiorstwa komunikacji publicznej üstra, producenta Solaris Bus & Coach, obecnych było również wielu zaproszonych gości, na czele z dr Barbarą Hendricks, Minister Środowiska Republiki Federalnej Niemiec.

(...) Elektryczne autobusy marki Solaris
BaronAlvon_PuciPusia - Polonizacja niemieckiej motoryzacji trwa. 
Elektryczne Solari...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Władze miasta Zakopane zaprezentowały dziś autobusy miejskie. Są to najnowsze Urbino 8,9 firmy Solaris, klimatyzowane, spełniające normę EURO6, bardzo komfortowe. Będą wyznaczać nowy standard komunikacji w Zakopanem. 11 kwietnia wyruszą na pierwszą linię przez Olczę, a jesienią na drugą z Cyrhli na Krzeptówki.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1678719992395409.1073741856.1477976255803118&type=3

#polska #komunikacjamiejska #zakopane #solaris
BaronAlvon_PuciPusia - >Władze miasta Zakopane zaprezentowały dziś autobusy miejskie....

źródło: comment_PWiYLFiRIOmLRZidRMFyK1rXeuhka4oN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanremu: swojego czasu napisałem skargę do mobilisu na kierowcę 178 za rozmawianie przez telefon podczas jazdy (zwróciłem mu uwagę na co on do mnie żebym s--------ł) i za chamskie odzywki do drugiej babeczki. bardzo dokładnie opisałem sytuację, razem z nr pojazdu, wyglądem kierowcy itd. na końcu wyraziłem nadzieję, że spotka go za to słuszna kara. po jakichś 3 tygodniach mobilis odpisał, że gość nie dostanie premii na święta i że
  • Odpowiedz
O faken-szit. Tego to ja nie widziałem jeszcze. Olibus - coś między Neoplanem, a Solarisem.

Solaris z okazji 20. urodzin przygotował specjalną stronę, a tam przedstawiono rozwój firmy w każdym roku. I takie też ciekawostki można znaleźć.

Sobie kliknijcie:
http://20lat-solaris.pl/
BaronAlvon_PuciPusia - O faken-szit. Tego to ja nie widziałem jeszcze. Olibus - coś m...

źródło: comment_4mF0kTgChExBn6rYSLSo43hVEzgFuv9o.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i doszedł kubas z tego konkursu :) http://www.wykop.pl/wpis/16938529/kubkow-na-mirko-nigdy-nie-za-duzo-w-zwiazku-z-wyja/

Podziękowania dla @npwjsn za zorganizowanie konkursu, dla @Felonious_Gru za poprowadzenie losowania :) i oczywiście dla @DuzeKubki za zrobienie tego kubasa.

Autorem grafiki jest @lapko Pochodzi ona z tego wykopu http://www.wykop.pl/link/1814014/narysuje-co-wymyslisz/#comment-19223436 Grafika w pełnej okazałości http://2.bp.blogspot.com/-hXdngAUk1X8/UtrwEUYwB3I/AAAAAAAAAZI/r9M3Y4vp-No/s1600/gotowe-wykopowicze.png

#duzekubki #tylewygrac #wygryw #kubek #wykop #mirko #rogale #solaris
M.....m - No i doszedł kubas z tego konkursu :) http://www.wykop.pl/wpis/16938529/kub...

źródło: comment_uWV3lLKJX1Y9cn6nYGUgovk4OrApJcL4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

➤ Autobusy najnowszej generacji dla Poznania

W środę 9 marca na ulice stolicy Wielkopolski wyjechał jeden z pierwszych dwudziestu autobusów, jakie poznańskie MPK wydzierżawiło od konsorcjum Solaris Bus & Coach S.A. i PKO Leasing – Solaris Urbino 18 najnowszej generacji.

Więcej: http://biznesalert.pl/autobusy-najnowszej-generacji-dla-poznania/

➥ #solaris #polska #transport #komunikacjamiejska #poznan #autobus #urbino
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tu też siema.

20 listopada 2015 - 10:42, Bolechowo-Osiedle, fabryka Solaris Bus&Coach. To jeszcze ja coś dodam od siebie, tym razem od strony drzwi. W tle "robi się" jedna z hybryd dla TMB.

Autor: Konrad Bek

http://www.phototrans.eu/14,785079,0,Solaris_Trollino_18_75_MetroStyle_.html

http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/innowacyjne-trolejbusy-solarisa-juz-kursuja-w-niemieckim-esslingen-51491.html
BaronAlvonPuciPusia - Tu też siema. 
20 listopada 2015 - 10:42, Bolechowo-Osiedle, fa...

źródło: comment_KL5nAJe7QbPy89A6MHCNuID95rsr6DXX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach