@Ravciu: Rozrobić pół łyżeczki proszku z połową szklanki ciepłej wody. Zamaczasz w tym gąbkę taką jak do mycia naczyń i bardziej dotykając raz po raz czyścisz (raczej nie trzesz, bo możesz uszkodzić siateczkę ale jak nie schodzi brud to nie ma rady). Na koniec wypłukujesz gąbkę z proszku, namaczasz w samej wodzie i powtarzasz ten sam ruch (proszek przyciąga brud, więc trzeba go wypłukać).
  • Odpowiedz
Zamawiał ktoś kiedyś buty z galeriamarek.pl? W internecie mają mieszane opinie i to popadające ze skrajności w skrajność. Interesują mnie buty z tego sklepu, a nigdzie indziej nie mogę znaleźć podobnego modelu :/
#buty #obuwie #sneakers
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki. Zamierzam zacząć bawić się w customizowanie butów. Stricte dla siebie, żaden handel. Oglądam sobie filmy na YT i w zasadzie wszyscy korzystają z farb Angelus. Są strasznie drogie i zastanawiam się, czy istnieje jakaś tańsza alternatywa, dobra jakościowo. Kurcze, coś nie chce mi się wierzyć, że te Angelusy to jedyna dobra opcja na rynku. Odnoszę nieodparte wrażenie, że ta firma prowadzi po prostu dość agresywny marketing - rozdają koszulki, plakaciki,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@produkt: ja chcę odmalować sobie boosta bo nie da się go już doczyścić i też szukam alternatywy. Dorzucę jeszcze pytanie o aerograf ile kosztuje zestaw basic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quilo: mnie wpadły w oko farby polskiego producenta Renoskór, ale nie mam pojęcia jak wypadają w porównaniu do Angelusa. Bo co by nie mówić, te Angelusa wyglądają bardzo ładnie - dobrze kryją i mają żywe kolory.
  • Odpowiedz
Czy tylko u mnie jakość tych travisów co ostatnio dropiły jest okropna? Widać odstające nitki, w niektórych miejscach widać klej, śmierdzą okropnie, i wkładka w jednym bucie jest KRZYWO WŁOŻONA jest bardziej na prawo i widać z lewej szwy bo ich nie zasłania. Tylko ja tak mam?
#streetwear #buty #sneakers
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Steczny: Przecież to są zwykłe trampki jak każde inne, tylko sygnowane Travisem, a to że resell jest tak na nie mocny to nikogo w nike nie obchodzi i robią je tak jak każde inne na linii produkcyjnej
  • Odpowiedz
@Steczny: o to co mirek wyżej napisał, taki sam najk jak za 200zł, nawet srucci po 4k ma odstające nitki i inne mankamenty, rączki pracownikow za mały pieniądz klepią je przez x godzin dziennie to nie ma co sie dziwić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jakieś opinie o Ultraboost Laceless (dokładnie B37685)? Odczuję wyższą wygodę względem NMD_R1 Primeknit? Bo to moje jedyne buty z boostem i je lubię, z ultraboostem nie miałem styczności. Właśnie zamówiłem za 380 (nigdy tyle nie dałem za sneakersy) bo przypadkiem zauważyłem, że pojawił się mój rozmiar i się zastanawiam czy warto :) Przekonał mnie czarny boost i brak sznurowadeł.

#sneakers #streetwear #adidas #modameska
dondon - Jakieś opinie o Ultraboost Laceless (dokładnie B37685)? Odczuję wyższą wygod...

źródło: comment_dRcARSBlAraqEpqzJUd0jBssJp2emi8v.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczaf: Przyszły parę dni temu chwilę przed moim wyjazdem, z którego właśnie wróciłem. Jeszcze dzisiaj przymierzę dla pewności, ale chwilę po założeniu stwierdziłem, że oddaję bo cisnęły i cholewka nie sprawiała wrażenia bardzo wygodnej. Za ten hajs to buty miały mi zrobić loda, a nie że będę próbował je rozchodzić i może będą fajne.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: mnie zachęciły promocje na nie, które teraz są
dorwałem za 200zł a widziałem, że dało się taniej więc dlatego się zdecydowałem

czarne mi się kompletnie nie podobają ale te triple white i inne jasne kolory są spoko
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: W Polsce to wszystkie grupy zalane przez gimbaze od filmów wujka rady i Dla Pieniedzy, ale jak już to Legit Check and Trade Society, Hypetalk, Street Market Pl. Ogółem to teraz straszny cyrk, co drugi post to callout bo ktoś kogoś o----ł albo 13 latek się wycofuje bo mama mu nie pozwala jednak na takie drogie rzeczy, ewentualnie 100 złotych refundu bo buty miały dwa ziarenka kurzu za dużo
  • Odpowiedz
@slepauliczka: a tam gadasz, miałem u-----e 1 calutkie w błocie (dosłownie jeden wielki syf), poczekałem aż wyschną, mokrą szmatą z najgorszego i dalej do wyschnięcia - dzisiaj z kolei potraktowałem je gumką do zamszu, szczotą do zamszu i kapką wody. Wyglądają jak nowe, ale wolałbym je zaimpregnować ;p
  • Odpowiedz
@lanadel96: Możesz wystawić za 480 i jak będziesz miał farta to trafisz na klienta, a tak jak licytowałem jakiekolwiek vapory, z outletów itp, to schodziło za 320/360zl, gdzie rzucałem taką kwotę 3 sekundy przed końcem licytacji
  • Odpowiedz
Mam problem z wypełnieniem formularza nike (xD)
ostatnio na dropie terra kiggerów z off whitem wywaliło mi błąd ponieważ w adresie do wysyłki miałem ukośnik np. Ulica 1a/8 oraz w nazwisku miałem polską literkę Ę.
zmieniłem ją na e oraz adres poprawiłem na:
wiersz 1: Ulica
wiersz 2 : 1a 8
teraz pytanie czy to przejdzie oraz czy ulice też zmienić na karcie kredytowej?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ravciu: teraz już nie trzeba wpisałem w jedną linijkę wszystko i działa
wygląda to tak
wiersz 1: Ulica 1a 8 wiersz 2:
nawet na aplikacji snkrs tak zrobiłem
Adres: Ulica 1a 8 Nr mieszkania:
i wchodzi nawet konto z snkrs zalogowałem na strone i na odwrót i przy próbie płatności przy adresie nie ma błędu więc na dropie też go nie powinno być
  • Odpowiedz