Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 102
@Radek41: nie ma to jak wydawać +1k PLN na ciuchy i obuwie kompletnie pozbawione stylu i klasy xD
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Radek41: mnie zastanawia ten robokot :-)
@Radek41: daj kotu coś jeść, bo jak szkielet wygląda
13
StockX zhakowany! Zagrożonych jest ponad 6 miliona użytkowników - Co to za...

Popularny sneaker marketplace StockX padł ofiarą ataku hakerskiego, ujawniając tym samym poufne informacje ponad 6 milionów użytkowników z całego świata!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Mirki, jak czyscicie siatkę np. w air maxach 90?
Woda z mydłem i elo czy coś bardziej wymyślnego?
#streetwear #sneakers
Woda z mydłem i elo czy coś bardziej wymyślnego?
#streetwear #sneakers
- 3
@Ravciu: wrzucam do pralki na tryb obuwia i sa czyste
- 2
@Ravciu: Rozrobić pół łyżeczki proszku z połową szklanki ciepłej wody. Zamaczasz w tym gąbkę taką jak do mycia naczyń i bardziej dotykając raz po raz czyścisz (raczej nie trzesz, bo możesz uszkodzić siateczkę ale jak nie schodzi brud to nie ma rady). Na koniec wypłukujesz gąbkę z proszku, namaczasz w samej wodzie i powtarzasz ten sam ruch (proszek przyciąga brud, więc trzeba go wypłukać).
Szukam jakiś fajnych #sneakers męskich, jest coś fajnego wartego polecania?
- 0
@ParanoidBumblebee: Adidas Gazelle ?
- 0
Cześć Mirki. Zamierzam zacząć bawić się w customizowanie butów. Stricte dla siebie, żaden handel. Oglądam sobie filmy na YT i w zasadzie wszyscy korzystają z farb Angelus. Są strasznie drogie i zastanawiam się, czy istnieje jakaś tańsza alternatywa, dobra jakościowo. Kurcze, coś nie chce mi się wierzyć, że te Angelusy to jedyna dobra opcja na rynku. Odnoszę nieodparte wrażenie, że ta firma prowadzi po prostu dość agresywny marketing - rozdają koszulki, plakaciki,
- 1
@produkt: ja chcę odmalować sobie boosta bo nie da się go już doczyścić i też szukam alternatywy. Dorzucę jeszcze pytanie o aerograf ile kosztuje zestaw basic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Quilo: mnie wpadły w oko farby polskiego producenta Renoskór, ale nie mam pojęcia jak wypadają w porównaniu do Angelusa. Bo co by nie mówić, te Angelusa wyglądają bardzo ładnie - dobrze kryją i mają żywe kolory.
- 13
- 0
Czy tylko u mnie jakość tych travisów co ostatnio dropiły jest okropna? Widać odstające nitki, w niektórych miejscach widać klej, śmierdzą okropnie, i wkładka w jednym bucie jest KRZYWO WŁOŻONA jest bardziej na prawo i widać z lewej szwy bo ich nie zasłania. Tylko ja tak mam?
#streetwear #buty #sneakers
#streetwear #buty #sneakers
@Steczny: Przecież to są zwykłe trampki jak każde inne, tylko sygnowane Travisem, a to że resell jest tak na nie mocny to nikogo w nike nie obchodzi i robią je tak jak każde inne na linii produkcyjnej
@Steczny: o to co mirek wyżej napisał, taki sam najk jak za 200zł, nawet srucci po 4k ma odstające nitki i inne mankamenty, rączki pracownikow za mały pieniądz klepią je przez x godzin dziennie to nie ma co sie dziwić ¯\_(ツ)_/¯
Mirki przypominam od dzisiaj w biedronce kultowe kubota za 19,99 zł
#modameska #streetwear #sneakers
#modameska #streetwear #sneakers
źródło: comment_0a9nMaCO3gFMT8hqhbxRih6tG6UhRKYD.jpg
Pobierz@Ja_toniewiem: ciekawe jak sie czuja Ci co kupili za 200zł je jak reaktywowano te klapki xDDD
konto usunięte via Android
- 1
@kirk85 tamta wersja byla skórzana,bogatsza.
Ta tutaj to normalna cena, żadna okazja
Ta tutaj to normalna cena, żadna okazja
- 0
Jakieś opinie o Ultraboost Laceless (dokładnie B37685)? Odczuję wyższą wygodę względem NMD_R1 Primeknit? Bo to moje jedyne buty z boostem i je lubię, z ultraboostem nie miałem styczności. Właśnie zamówiłem za 380 (nigdy tyle nie dałem za sneakersy) bo przypadkiem zauważyłem, że pojawił się mój rozmiar i się zastanawiam czy warto :) Przekonał mnie czarny boost i brak sznurowadeł.
#sneakers #streetwear #adidas #modameska
#sneakers #streetwear #adidas #modameska
źródło: comment_dRcARSBlAraqEpqzJUd0jBssJp2emi8v.jpg
Pobierz@dondon: imo zwykle ub lepsze
- 1
@Szczaf: Przyszły parę dni temu chwilę przed moim wyjazdem, z którego właśnie wróciłem. Jeszcze dzisiaj przymierzę dla pewności, ale chwilę po założeniu stwierdziłem, że oddaję bo cisnęły i cholewka nie sprawiała wrażenia bardzo wygodnej. Za ten hajs to buty miały mi zrobić loda, a nie że będę próbował je rozchodzić i może będą fajne.
- 0
https://worldbox.pl/buty-adidas-pod-s31-b28089.html
https://www.adidas.pl/buty-pod-s3.1/DB3537.html
dlaczego na stronie producenta i worldboxie są podane inne rozmiarówki?
przykładowo 46 worlbox to 29.5 cm a 46 adidas to 28.4
długość
https://www.adidas.pl/buty-pod-s3.1/DB3537.html
dlaczego na stronie producenta i worldboxie są podane inne rozmiarówki?
przykładowo 46 worlbox to 29.5 cm a 46 adidas to 28.4
długość
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@thewickerman88: mnie zachęciły promocje na nie, które teraz są
dorwałem za 200zł a widziałem, że dało się taniej więc dlatego się zdecydowałem
czarne mi się kompletnie nie podobają ale te triple white i inne jasne kolory są spoko
dorwałem za 200zł a widziałem, że dało się taniej więc dlatego się zdecydowałem
czarne mi się kompletnie nie podobają ale te triple white i inne jasne kolory są spoko
Gdzie teraz przeniósł się handel? Wypadłem z zajawki na etapie SHC i H5. Jestem na kilku grupach, ale widzę, że nie akceptują tutaj postów BUY/SELL.
#streetwear #buty #modameska #sneakers
#streetwear #buty #modameska #sneakers
@Cygan_Edek: W Polsce to wszystkie grupy zalane przez gimbaze od filmów wujka rady i Dla Pieniedzy, ale jak już to Legit Check and Trade Society, Hypetalk, Street Market Pl. Ogółem to teraz straszny cyrk, co drugi post to callout bo ktoś kogoś o----ł albo 13 latek się wycofuje bo mama mu nie pozwala jednak na takie drogie rzeczy, ewentualnie 100 złotych refundu bo buty miały dwa ziarenka kurzu za dużo
- 2
@REKTangle: No własnie zauważyłem. Posty typu memy "bumper liże odbyt staremu". Nie ma normalnych grup bez debili?
- 0
@slepauliczka: a tam gadasz, miałem u-----e 1 calutkie w błocie (dosłownie jeden wielki syf), poczekałem aż wyschną, mokrą szmatą z najgorszego i dalej do wyschnięcia - dzisiaj z kolei potraktowałem je gumką do zamszu, szczotą do zamszu i kapką wody. Wyglądają jak nowe, ale wolałbym je zaimpregnować ;p
@Ravciu: @slepauliczka: Tarrago nano protector i nawet woda spłynie jak po kaczce
Ktoś się orientuję za ile mógłbym sprzedać vapormaxy 97 metallic gold w stanie idealnym r.43
#sneakers
#buty
#streetwear
#sneakers
#buty
#streetwear
@lanadel96: Możesz wystawić za 480 i jak będziesz miał farta to trafisz na klienta, a tak jak licytowałem jakiekolwiek vapory, z outletów itp, to schodziło za 320/360zl, gdzie rzucałem taką kwotę 3 sekundy przed końcem licytacji
- 0
@Horaccy: https://www.farfetch.com/pl/shopping/men/nike-air-vapormax-97-sneakers-item-13123230.aspx czy ta strona to skam, czy o co chodzi, ja nie bardzo się orientuje, a resell kosztuje 1300+ do 1700zł, a Ty mówisz o 480 przy dobrych wiatrach, to co tu jest grane?
- 0
@jannekk:
Grosza bym za ten plastikowy szajs nie dał
Grosza bym za ten plastikowy szajs nie dał
- 1
@TheWalkingBed: wysmiali bo lataly chwile temu (1dzien, 2 dni temu?) za 300zl
- 0
Mam problem z wypełnieniem formularza nike (xD)
ostatnio na dropie terra kiggerów z off whitem wywaliło mi błąd ponieważ w adresie do wysyłki miałem ukośnik np. Ulica 1a/8 oraz w nazwisku miałem polską literkę Ę.
zmieniłem ją na e oraz adres poprawiłem na:
wiersz 1: Ulica
wiersz 2 : 1a 8
teraz pytanie czy to przejdzie oraz czy ulice też zmienić na karcie kredytowej?
ostatnio na dropie terra kiggerów z off whitem wywaliło mi błąd ponieważ w adresie do wysyłki miałem ukośnik np. Ulica 1a/8 oraz w nazwisku miałem polską literkę Ę.
zmieniłem ją na e oraz adres poprawiłem na:
wiersz 1: Ulica
wiersz 2 : 1a 8
teraz pytanie czy to przejdzie oraz czy ulice też zmienić na karcie kredytowej?
- 1
@Ravciu: teraz już nie trzeba wpisałem w jedną linijkę wszystko i działa
wygląda to tak
wiersz 1: Ulica 1a 8 wiersz 2:
nawet na aplikacji snkrs tak zrobiłem
Adres: Ulica 1a 8 Nr mieszkania:
i wchodzi nawet konto z snkrs zalogowałem na strone i na odwrót i przy próbie płatności przy adresie nie ma błędu więc na dropie też go nie powinno być
wygląda to tak
wiersz 1: Ulica 1a 8 wiersz 2:
nawet na aplikacji snkrs tak zrobiłem
Adres: Ulica 1a 8 Nr mieszkania:
i wchodzi nawet konto z snkrs zalogowałem na strone i na odwrót i przy próbie płatności przy adresie nie ma błędu więc na dropie też go nie powinno być
- 2
@Ravciu: nike schematic black <- tu akurat będzie tylko na czarnych resell 20 lipca sobota 9:00
nike sb x parra <-- tu bedzie spory resell 26 lipca
nike sb x parra <-- tu bedzie spory resell 26 lipca





















#buty #sneakers #streetwear #kodyrabatowe #modameska