Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@pixelperfect skończyły się
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ravciu: mi wysłali dwie ostatnie pary w rozwalonych pudełkach. Jedno rozerwane lekko drugie z taśmą. Dobrze że buty są w dobrym stanie.
@Ravciu: przy zamawianiu przez internet masz co najmniej 14 dni (zależy od sklepu, takie zalando ma 100 dni) na zwrot towaru bez podania przyczyny. nie musisz wyskakiwać z żadnymi rękojmiami, rozwalone pudełko jest bez znaczenia
Muszę jakoś wyczyścić szare Adidas Eqt support 93/17, prał je ktoś w pralce? Można czy jakoś inaczej się bawić?
Jak wyczyścić piankę boost?
#sneakers #buty #modameska #kiciochpyta
Jak wyczyścić piankę boost?
#sneakers #buty #modameska #kiciochpyta
@maciejunio: proszek zwykly. Wrzuc buty do starej poszewki, ustaw krotki program, 30st, min. Obrotow
@maciejunio pracując na myjni buty czyszczę dimerem oczywiście z wodą. Przetarcie szmatką załatwia sprawa. Ewentualnie płyn do prania tapicerek jakiś dobry. Wolę czyścić chemicznie niż mechanicznie. Jeśli w garażu nie masz niczego do pielęgnacji samochodu to może jakiś znajomek ma?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MAKZIE999: @Andczej: @miras_m:
Regulamin
Dropshipping – model logistyczny sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na Dostawcę. Rola Prowadzącego platformę usługową w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania Zamówień i przesyłania ich do Dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do Klienta. Ponadto Prowadzący platformę usługową inkasuje należność pieniężną, przekazuje ją w imieniu Klienta do Dostawcy, zatrzymując należną Prowizję. Prowadzący platformę usługową nie
Regulamin
Dropshipping – model logistyczny sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na Dostawcę. Rola Prowadzącego platformę usługową w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania Zamówień i przesyłania ich do Dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do Klienta. Ponadto Prowadzący platformę usługową inkasuje należność pieniężną, przekazuje ją w imieniu Klienta do Dostawcy, zatrzymując należną Prowizję. Prowadzący platformę usługową nie
@MAKZIE999: chcę Ci tylko powiedzieć, że nie potrafisz nawet przyjąć konstruktywnych uwag, tylko usuwasz komentarze, co jest w moim mniemaniu oznaką tchórzostwa.
Pewno i tak to usuniesz, ale najpierw przeczytasz.
Mądry polak po szkodzie. Szukaj chińczyka w polu
Pewno i tak to usuniesz, ale najpierw przeczytasz.
Mądry polak po szkodzie. Szukaj chińczyka w polu
Będzie opłacało się coś dropić w najbliższym czasie w apce sneakrs? Te cortezy x stranger things np.?
#sneakers #streetwear
#sneakers #streetwear
- 3
@Ravciu: 18 lipca masz Nike LD Waffle Sacai jak narazie tylko to.
@Ravciu: widze że nowy w temacie, tutaj masz instagrama gdzie piszą co się opłaca dropić
https://www.instagram.com/hypehunter_app/
https://www.instagram.com/hypehunter_app/
Ale bym w takich flexxxowaał, łooo panie XD
https://allegro.pl/oferta/adidas-nmd-r1-gucci-eu-41-1-3-8173701356?fromVariant=8173696221#aboutSeller
Limitowana edycja wiosenna <3
#sneakers #streetwear
https://allegro.pl/oferta/adidas-nmd-r1-gucci-eu-41-1-3-8173701356?fromVariant=8173696221#aboutSeller
Limitowana edycja wiosenna <3
#sneakers #streetwear
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: ludzie zwyczajnie się nie znają, kupują, a później nieświadomi w tym chodzą, cóż, dla mnie beka, jak ktoś się wozi w fejkach z allegro, czy tam z grupek na fb.
Myślałem, że ten sprzedawca zajmuje się tylko sprzedażą butów, a tu jednak:
Myślałem, że ten sprzedawca zajmuje się tylko sprzedażą butów, a tu jednak:
źródło: comment_u1qn4pMT4spyPioqUD3i4yvD7G5KCSq8.jpg
PobierzDobrze, że te czasy już przemijają i praktycznie nikt nie zadaje takich pytań :D
#streetwear #sneakers
#streetwear #sneakers

źródło: comment_EG3CT1RKHSxh2hvdJJq5oJygyLUIkPdQ.jpg
PobierzFajne buty?
- 10/10 zajebiste! 8.0% (10)
- 9/10 Veri gut 2.4% (3)
- 8/10 Super! 4.8% (6)
- 7/10 Na miasto w sam raz 16.0% (20)
- 6/10 Dupy nie urywa 12.0% (15)
- 5/10 Słabiutkie 6.4% (8)
- 4/10 Chujowe 8.8% (11)
- 3/10 Fajne, nadadzą się do podcierania dupy 4.0% (5)
- 2/10 Ło kurwa! Co to za gówno? 6.4% (8)
- 1/10 Chińczyk płakał jak je robił 31.2% (39)
chłopaki
mam na sprzedaż buty. 2 pary. kupiłem je z pół roku temu, okazały się za duże/za małe, a potem olałem termin zwrotu i obudziłem się po 2 miesiącach :D. Sprzedam tanio bo leży i się kurzy, nic nie noszone, oryginalne kartony, na gwarancji, papiery zakupu itp mam, więc bez lipy.
1. Adidas Lo Decon 44 2/3 : https://dtn.distance.pl/product_picture/fit_in_1000x682/forum-lo-decon-b37874-5.jpg
2.
mam na sprzedaż buty. 2 pary. kupiłem je z pół roku temu, okazały się za duże/za małe, a potem olałem termin zwrotu i obudziłem się po 2 miesiącach :D. Sprzedam tanio bo leży i się kurzy, nic nie noszone, oryginalne kartony, na gwarancji, papiery zakupu itp mam, więc bez lipy.
1. Adidas Lo Decon 44 2/3 : https://dtn.distance.pl/product_picture/fit_in_1000x682/forum-lo-decon-b37874-5.jpg
2.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Blahblahaa normalnie, najniższe linie modelowe, żadnych technologii, wygląd słaby i jeszcze używane.
chłopaki
mam na sprzedaż buty. 2 pary. kupiłem je z pół roku temu, okazały się za duże/za małe, a potem olałem termin zwrotu i obudziłem się po 2 miesiącach :D. Sprzedam tanio bo leży i się kurzy, nic nie noszone, oryginalne kartony, na gwarancji, papiery zakupu itp mam, więc bez lipy.
1. Adidas Lo Decon 44 2/3 : https://dtn.distance.pl/product_picture/fit_in_1000x682/forum-lo-decon-b37874-5.jpg
2.
mam na sprzedaż buty. 2 pary. kupiłem je z pół roku temu, okazały się za duże/za małe, a potem olałem termin zwrotu i obudziłem się po 2 miesiącach :D. Sprzedam tanio bo leży i się kurzy, nic nie noszone, oryginalne kartony, na gwarancji, papiery zakupu itp mam, więc bez lipy.
1. Adidas Lo Decon 44 2/3 : https://dtn.distance.pl/product_picture/fit_in_1000x682/forum-lo-decon-b37874-5.jpg
2.
źródło: comment_BFnPT9QwOf6ELDFHGIAqmfey6m1iW6TQ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Jak wygląda sprawa czyszczenia Adidas deerupt? Idzie doczyscic ta siateczke? Szczególnie na podeszwie.
Jak o nie dbacie? Myślę i nich ale nurtuje mnie czy je doczyszcze
#streetwear #adidas #buty #sneakers
Jak o nie dbacie? Myślę i nich ale nurtuje mnie czy je doczyszcze
#streetwear #adidas #buty #sneakers
@kopytakonia: Kij z czyszczeniem, te buty to chyba najgorszy produkt adidasa z ostatnich kilku lat. Niewygodne, śliskie w środku, paluchy widać nawet jak masz 3 rozmiary większe. Do pralki nie wrzucisz, bo siatka jest na kleju, pewnie jakąś szczotką da radę. Osobiście wytrzymałem z nimi miesiąc, wyszedłem raz i sprzedałem. Jedyny plus to superprzewiewność, ale to chyba przez tandetność tego materiału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kopytakonia: @smutny_ja: ja tam wyprałem w pralce (20 stopni) i nic się z nimi nie stało. Mam rozmiar o 2/3 większy od swojego „standardowego” w adidasie i nie widać paluchów (co nawet słyszałem od innych, że zazwyczaj u ludzi wystają palce a u mnie nie - wiec to chyba umiejetność dobrania rozmiaru). Ogólnie całkiem spoko się w nich chodzi, ale faktycznie są „specyficzne” i na początku było dziwnie,
- 0
Ej mirki na jakie rozmiary najlepiej polować przy nowych Yeezy na resell?
#yeezy #sneakers #streetwear #yeezymafia
#yeezy #sneakers #streetwear #yeezymafia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@naplecior: XD
- 0
@senseiharanaoko: Ludzie nauczcie się że wystarczy wpisać *nazwasklepu* + legit w google żeby się dowiedzieć
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@filip-shakur: W-----a mnie jak ktoś mówi „boost” na styropian XD
- 658
@filip-shakur: L O L podeszwa ze styropianu. xDDD
























https://www.adidas.pl/mezczyzni-ultraboost_19
źródło: comment_sOOuA1wFuyBLPgOdaOlfn9bBlbBdV8DU.jpg
Pobierz