@Lucar: Kij, że poziom zanieczyszczenia już od 3 dni przekracza o 300% normę. Zrobimy jeden dzień darmowej komunikacji miejskiej dla kierowców i wszystko będzie ok. (╯︵╰,)
Przecież to gorsze od cyklonu b, ten zabijał w mig a smog zabija w slow motion. Kato pod względem jakości powietrza jest na szarym końcu. Jak żyć #smog #dziendobry #maskanapaszczeiwdroge
Sąsiadka pali w piecu tak ze leci z komina czarny śmierdzący dym. Pali jakimś węglem bo co jakiś czas pod jej bramką na chodniku zostaje czarna pozostalosc po wyładowaniu węgla. Czy możliwe ze to jakiś trefny węgiel którym nie można palic, czy węgiel to węgiel? Ktoś juz kiedyś wezwał straz miejską ale przyjechali i nic nie zrobili.
Całkiem niezła #promocja na #oczyszczaczXiaomi Air Purifier 2 z wysyłką z Polski cena: $129.99 ~442 zł z kodem promocyjnym do wpisania w koszyku: GBPRN1828 Darmowa wysyłka link: https://goo.gl/PkzjeZ Przychodzi z chińskim kablem, ale ten kabel to "koniczynka" więc można używać tego od zasilaczy od laptopów - ja tak robię. Ewentualnie do nabycia na allegro za 5zł. Kabel można normalnie włożyć, nie trzeba nic ciąć żeby zmienić wtyczkę. Niebieski filtr w komplecie.
ZIKIT
#smog
#krakow