Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie było z tagiem #czystechojny więc nadrabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postępowanie w sprawie zamknięcia zakładu w toku, zakład się broni i twierdzi że uruchamia lub uruchomi kolejne urządzenia które zablokują smród i hałas ale pomimo pracy na pół gwizdka nie widać efektów, co ciekawe przeciw przeniesieniu fabryki smrodu już protestują mieszkańcy innej możliwej lokalizacji

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23819093,mieszkancy-zawady-pod-debica-boja-sie-nowej-fabryki-nie-chcemy.html

#lodz #zanieczyszczeniepowietrza #smog
  • 19
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Słyszałeś o jakimś bezrobotnym ostatnio? A takie montowanie i to oferujące lepsze warunki nie mogą znaleźć pracowników, ta fabryka dowozi ludzi z Kutna, Opoczna i innych wcale nie bliskich lokalizacji tacy są "przyjaźni" pracownikom
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: @tasiu84:
Po 1: Fabryka ma przestrzegać norm i nie ważne gdzie jest
Po 2: To zakład powstał na osiedlu domków nie odwrotnie
Po 3: Takich zakładów jak ten jest wiele a w tym nikt nie chce pracować, nie płacą dużo i warunki nie są fajne, nie ma czego żałować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sepzpietryny: rozeznanie na bazie opinii z portalu gdzie każdy narzeka XD wiadomo że jak komuś jest dobrze to nie traci czasu na skrobanie tam komentarzy. Gorycz wylewa się jak coś przeszkadza, patrz swój przykład :) zrób rozeznanie lepiej ile osób jeździ z Łodzi do Warszawy, bo znam trochę. Też mnie to dziwi że jeżdżą, żeby nie było.
Firmy prudukcyjne szukają daleko ludzi bo jak sam zauważyłeś jest niskie bezrobocie i
  • Odpowiedz
@-pafel: Totalnie nie wiesz o czym piszesz, goldenline to raczej opinie kadry a nie narzekanie pracowników a wiedzę mam z pierwszej ręki od osób których nazwisk czy stanowiska nie mogę napisać.
A firmy szukają daleko bo szukając blisko nie mają szans znaleźć wystarczającej obsady, zwłaszcza ta która płaci podobnie ale oferuje pracę w smrodzie i hałasie
  • Odpowiedz
Zatrudnić 2250 ludzi jest ciężko korzystając z samej okolicy stąd taki duży obszar działań rekrutacyjnych. A w fabryce czasem śmierdzi i nie jest to podobno bardzo nie przyjemny zapach - jak w magazynie opon - w końcu guma.
  • Odpowiedz