Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Al_Bundy: ostatnio szukałem informacji na ten temat, bo robiłem appkę w której musiałem zablokować działanie na roocie (w miarę możliwości oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki, xperia xa (nie jest wodoszczelna) wpadła na chwilę - sekundę - do kubka z wodą - zamoczył się głównie dół telefonu, czyli ładowanie i głośnik. Z telefonu nie da się bezpośrednio wyjąć baterii. Głośnik działa dużo ciszej, natomiast sam telefon działa normalnie (jeszcze?). Co mogę zrobić żeby zminimalizować szkody? Póki co go wyłączyłam i staram się osuszyć, ale że nie da się "rozkręcić" to jest to trudne (logika różowych;)).
#smartfony
#smartfony
- 1
@cherrypies: Ryż pochłania wilgoć, do miski z ryżem i zasyp cały telefon i zostaw na 12/24 h
@cherrypies zostaw nich sobie tam poleży, suchy ryż sobie odciągnie wodę.
3
Jak jest naprawdę z skanerem tęczówki w Galaxy S8? - test

Próba oszukania skanera tęczówki w Samsungu Galaxy S8. Test redakcji Benchmark.pl.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki,
muszę kopić dzisiaj telefon! (prezent)
Budżet 2k (dobrze jakby jakiś Media albo Saturn)
Wyświetlacz 5,2" lub większy
Android
muszę kopić dzisiaj telefon! (prezent)
Budżet 2k (dobrze jakby jakiś Media albo Saturn)
Wyświetlacz 5,2" lub większy
Android
Xiaomi Mi5
- 0
@wyjalowiony: zawsze możesz powiedzieć że kurier zawiódł, i jak tylko dojdzie to dasz, przy takim prezencie chyba nikt by się nie obraził :D
4
Galaxy S8 vs Nokia 7110 – będziesz zaskoczony który wygra!

Nokia 7110 vs Galaxy S8. Telefon czy smartfon? Sprawdzamy który z nich wygra ten niecodzienny pojedynek. Oczywiście z przymrużeniem oka ;).
z- 3
- #
- #
- #
- #
2
Xiaomi obniża ceny w Polsce! Wygląda to coraz lepiej - | Informacje na...

ABC Data - jedyny dystrybutor Xiaomi na Polske obniża ceny smartfonów. Redmi note 4 200zł taniej. W artykule link do promocji Gearbest - Redmi Note 4 64GB za $179 (680zł).
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
@gobi12: 2 RAMu, pamięc mogłaby być większa ale ujdzie, zawsze zewnętrzną karte możesz użyć. Wykonanie nienajlepsze, czuć, że plastik ale generalnie za tę cene bez zarzutu. No i 10 cali.
@gobi12: Ja gdy kupowałam tablet koniecznie chciałam Androida, teraz z biegiem czasu wiem, że wolałabym Windowsa, Android jest spoko ale jednak ogranicza.
5
Asus Zenfone AR - Mapowanie 3D i 8GB RAMu! - | Informacje na temat...

Google zapowiedziało nadejście Asus Zenfone AR już w styczniu na targach CES 2017. Urządzenie ma być pierwszym smartfonem z 8GB pamięci
z- 0
- #
- #
- #
- 1
Cześć Mirki
Żonie telefon zaczyna już siadac/nie wyrabiać (Galaxy S3) I myslenie żeby jej coś kupić na dzień matki.
Jako że oboje patrzymy raczej pragmatycznie na kwestie telefonów, to chciałbym żeby było to coś do 1k. Myślę że to dobry czas żeby wypróbować jakiegoś Chińczyka.
Jako
Żonie telefon zaczyna już siadac/nie wyrabiać (Galaxy S3) I myslenie żeby jej coś kupić na dzień matki.
Jako że oboje patrzymy raczej pragmatycznie na kwestie telefonów, to chciałbym żeby było to coś do 1k. Myślę że to dobry czas żeby wypróbować jakiegoś Chińczyka.
Jako
@wyjalowiony: nie jest trudno sie przestawić. Bardzo łatwo wyszukuje sie ustawienia/aplikacje. Spróbuj - jak nie podpasuje to zawsze możesz oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@wyjalowiony: G5 w wersji 3GB mają w sferisie - https://www.sferis.pl/smartfon-lenovo-moto-g5-16gb-szary-pa610000nl-p482748?nobid G5 Plus ma chyba tylko 3 GB. Smartfony Moto mają praktycznie czystego Androida + kilka firmowych dodatków i w sumie całkiem przyzwoicie działają nawet na 2-gigowej konfiguracji. Zostawiam link do niesyntetycznego testu - https://www.youtube.com/watch?v=713g_LiEdDs
- 2
Cześć Mirki,
Chce kupić Smart Tv bo mój już powoli dogorywa ;)
Wielkość 55" - 58"
Do £600 funtów.
Chce kupić Smart Tv bo mój już powoli dogorywa ;)
Wielkość 55" - 58"
Do £600 funtów.
- 1
Samsung dokładnej nazwy nie podam, ale pilot według mnie w każdym Samsungu jest poręczny, menu intuicyjne mam już kilka lat telewizor 55" tej firmy i jestem zadowolony
Komentarz usunięty przez autora
Mirki muszę zmienić telefon. Mój Nexus 5 niestety umiera - początkowo był problem z przyciskiem power (rozwiązałem to jakoś aplikacjami, które niesamowicie w---------ą baterię), teraz niestety odwala mu coś takiego, że mniej więcej po minucie rozmowy mnie nie słychać i trzeba łączyć się ponownie. Potem kolejna 1-2 minuty rozmowy i znów z mojej strony cisza - nie wiem co się dzieje, ale prawdopodobnie czas na zmiany.
Nie chce dużo wydawać na telefon,
Nie chce dużo wydawać na telefon,
- 1
@frikuu: powiem Ci, że jak uwielbiałeś nexusa 5 to musisz kupić coś z czystym androidem typu moto x play, bo ja teraz mam huawei p9, ale tak bym se z chęcią wgrał jakiegoś ressurection remixa na niego, że szok :(
- 1
@frikuu: tak poza tematem, trochę smutno, że Nexusy 5 powoli odchodzą w niepamięć. Mojemu za miesiąc stukną 3 lata i hula aż miło. Fakt, że miesiąc przed końcem gwarancji go odesłałem bo się spsuł i naprawili/wymienili niemal wszystko co istotne (teraz dbam o niego ;p), ale nadal smuteczek.
To bardzo dobry telefon (nadal często pojawia się w zdjęciach opisu apek or sth), obecnie śmigam na Pure Nexus Nougat i jest
To bardzo dobry telefon (nadal często pojawia się w zdjęciach opisu apek or sth), obecnie śmigam na Pure Nexus Nougat i jest
- 2
Mirki, właśnie odszedłem z Play, to znaczy rozwiązałem umowę. Polecacie jakąś sieć którą wybrać z telefonem, a którą bez? Abonament/doładowanie do 30 zł.
#telefony #smartfony #siecikomorkowe #orange #tmobile #plus #play #kiciochpyta
#telefony #smartfony #siecikomorkowe #orange #tmobile #plus #play #kiciochpyta
@KornixPL: a2mobile lub Plush. Pierwszy 19,9zł/msc nolimit rozmowy, SMS, internet 5GB full prędkość, potem progresywny lejek
Plush 25zł/msc nielimitowane rozmowy, SMS, 10GB
@Nerlo
@Andrzeju_wegiel_2137: Jak dużej? Dla jednego 5GB to dużo dla innego 50GB to mało.
Plush 25zł/msc nielimitowane rozmowy, SMS, 10GB
@Nerlo
@Andrzeju_wegiel_2137: Jak dużej? Dla jednego 5GB to dużo dla innego 50GB to mało.
Miałem dzisiaj okazję przez godzinę pobawić się 5 topowymi telefonami w salonie Vodafone, znajomy pracuje jako manager i zamknął salon i w miedzy czasie czekając na niego mogłem polatać między półkami.
S8 - Mydelniczka w dłoni, telefon który sam się prosi o to by ci wypaść z dłoni i rozbić się na betonie (wymiana ekranu 2000zł+) gdyby ktoś pytał. Brak trybu PRO w aparacie całkowicie go dyskwalifikuje w rozpatrywaniu go przeze mnie.
Robił identyczne
S8 - Mydelniczka w dłoni, telefon który sam się prosi o to by ci wypaść z dłoni i rozbić się na betonie (wymiana ekranu 2000zł+) gdyby ktoś pytał. Brak trybu PRO w aparacie całkowicie go dyskwalifikuje w rozpatrywaniu go przeze mnie.
Robił identyczne
źródło: comment_CyjSNZ2Rl40PchZF6L6cuKeXM33oDBYo.jpg
Pobierz- 0
@AmonGoeth: Same shit different packing...
- 2
- 1




















W GFXBench pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego smartfona Xiaomi - Mi 6C
#xiaomi #android #smartfony #aliexpress #przecieki #zchin