Jutro zaczynam urlop i zamierzam grać w simsy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stąd moja prośba od simsomaniaków o podzielenie się jakimiś ciekawymi wyzwaniami, najlepiej takimi które mógłbym zacząć zaczynając grę od pierwszej części, a kończąc np w the sims 4 i w trakcie móc kontynuować je w części 2 i 3.
#thesims #thesims4 #thesims3 #thesims2 #gry #simsy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@NiktGorszyKazdyLepszy: mam parę, ale zajmują kilka lat xD

"Jedno pokolenie-jeden dodatek"

Robisz sima i znajdujesz mu pracę z podstawki, całe życie robi tylko to co było dostępne w podstawowej wersji gry, a jego dziecko znajduje pracę i robi rzeczy z pierwszego dodatku, a kolejne pokolenie z następnego itp. Warunkiem przejścia do kolejnego poziomu jest max w pracy, max w aspiracji z danego dodatku i zdobycie sima supernaturalnego jeśli był jakiś nowy (albo
  • Odpowiedz
Fajne te MCCC do simsów ʕʔ mogę sobie takiemu zmienić piec i farmić na nim dzieci i gdy chcę zrobić sobie cmentarz z 32 nagrobkami nie muszę robić 4 householdów po 8 simów tylko jeden sim starczy, bez tych głupich loadingów bo Simsy 4 na dysku 7200rpm to 90% loadingi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #simsy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dobrze zainstalować mody? Np. NRAAS Woohooer?


Chodzi mi tutaj o The Sims 3. Bo nie umiem. Tak samo z modami ze strony: thesimsresource.com (tutaj to głównie skiny, ubrania, włosy, makijaż).
Jakby ktoś wiedział to proszę o pomoc... Zależy mi na dramach w simsach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#thesims3 #
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@visas: Tak uważam że wygląda w porządku bo mówię drugi raz że target jest inny. Zamiast "mroczniejsza" wersja to jest bardziej przystosowana dla szerszego odbiorcy. Myślę że ta większość która gra w simsy raczej chce żeby wszystko ładnie wyglądało. Mówię też że większość która gra w simsy to kobiety i one mają inne pojęcie estetyki na ogół. Dla Ciebie wilkołak ma być mroczny bo tak piszą gdzieś tam, a one
  • Odpowiedz
Pytanko do tych co grają w The Sims 2. Czy da się zbudować domek poniżej 1500 simoleonów? Jeśli tak to jakie obiekty dalibyście do parceli 5x6? Chcę przypomnieć, że gram w tą grę bez dodatków i akcesoriów.
#simsy #sims2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszą postacią jaką robię w Simsach jest zawsze Goblin Malarz - zielonoskóry, obleśnie tłusty artysta-samotnik z fobią społeczną.

Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym zajęciem jest malowanie obrazów. Całymi dniami tylko maluje i maluje i staje się w tym coraz lepszy, aż w końcu jego obrazy są warte kupę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak po stworzeniu sima w warsztacie zapisać go do pliku? Wyeksportować go do pliku? Jak zrobić z niego plik? Nie interesuje mnie dodanie do katalogu. Chcę sima-plik żeby móc go wysyłać jako plik.
#simsy #sims2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
zapisuję sobie żeby nie zapomnieć bo zapominam w kółko

przytrzymaj obraz i porusz myszka w górę lub w dół, żeby zmienić jego wysokość na ścianie

żeby położyć ćwiartkę podłogi, naciśnij ctrl + f

#thesims #simsy #thesims3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@visas: jak przytrzymasz alt podczas poruszania obrazem to będzie się on poruszał bardziej płynnie i będziesz mógł go umieścić bardziej precyzyjnie.
  • Odpowiedz
Opublikowana została pseudo roadmapa , czemu pseudo? Nie mamy w sumie konkretów co do dat. Opisane mamy co zostało zrobione, co jest robione i co będzie jeszcze zrobione. Patrząc jednak na ilość pozostałych celów, można założyć że w przeciągu kilku najbliższych miesięcy dostaniemy early acces Paralives!
#paralives #simsy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach