Trochę tempo produkcji przyspieszyło. Mamy coraz więcej sneak peaków z gameplayu. Ostatnio trochę głośno się zrobiło, kiedy twórcy zaczęli się wycofywać z zapowiedzi, które rzucili z 2 lata temu. Z drugiej strony - może i dobrze, jako małe studio, które tak naprawdę robi swoją pierwszą grę, niech nie rzucają się na głęboką wodę, tylko zrobią całkiem prosty, lecz solidny produkt, a w przyszłości niech wykorzystają doświadczenie do rozwoju swojego dzieła.

Dzisiaj natomiast
mydlina - Trochę tempo produkcji przyspieszyło. Mamy coraz więcej sneak peaków z game...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KarmazynowyHefalump: robiłam simom różne straszne rzeczy, chociażby w #umeraczykwsimsach, ale teraz gram nastolatką która zaszła w ciążę ze starym dziadem który ją wykorzystywał, ale umarł ze starości i ona jest nastoletnią samotną matką, która ma nie więcej niż 100 simoleonów i nie może chodzić do szkoły bo nie stać ją na opiekunkę, więc nie skończy szkoły średniej i będzie musiała się mierzyć z życiem bez kodów na
  • Odpowiedz
Już blisko 3 lata, odkąd śledzę proces tworzenia #paralives, konkurenta dla #simsy. Dzisiaj zaprezentowany został krótki film z gameplayu, gdzie przedstawione zostało kolejkowanie zadań. Ciężko jest zauważyć coś innego niż to co mamy w simsach. Na pewno do dopracowania jest płynność animacji, ale dalej jest obiecująco.
#paralives
mydlina - Już blisko 3 lata, odkąd śledzę proces tworzenia #paralives, konkurenta dla...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: jakbyś mnie zapytał z 1,5 roku temu bym powiedział, że tak. Teraz? Powiem, że nie. Początkowo tworzyła to jedna osoba, teraz jest małe studio, więc też nie ma się czego spodziewać, ale na początku próbowano stworzyć coś innego niż simsy, ale im dalej w las, tym mam wrażenie, że coraz bardziej naśladują simsy. Na pewno w kwestii budowania i meblowania zaoferują coś innowacyjnego, ale samo w sobie jako symulator
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiedzieliście, ale sporo wczesnych obiektów CC z thesimsresource zachowuje się jak wirusy w tym sensie, że przykleja się do innych simspacków i jeśli ktoś je gdzieś publikuje, a wy pobierzecie ten obiekt, to cóż... trudno będzie się tego pozbyć. Więc oprócz tego że jest sławna nawiedziona lalka która kopiuje się do plików gry, dowiedziałem się niedawno że istnieje nawiedzony kredens łazienkowy, który niestety też mi się przypatoczył i muszę
B.....y - Nie wiem czy wiedzieliście, ale sporo wczesnych obiektów CC z thesimsresour...

źródło: comment_1658597510fUPz7gTJl8s6nM0gOb75UD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: to na giełdzie wymiany najłatwiej chyba. Tam ludzie dzielą się wszystkim jak wenerą i uplaudują cudze prace. Poważni twórcy CC raczej tysiąc razy sprawdzają przed wysłaniem, bo nie mogą sobie pozwolić na wtopę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_quatschen: to jeden z wielu bugów EA, oni twierdzą, że to naprawili, ale ludzie ciągle mają ten błąd, więc nie naprawili. Już od dawna nie gram w tą grę, ale jedyne wyjście to szukać w necie moda który to naprawi, albo czekać na kolejnego pachta ktory doda kolejne bugi a tego pewnie nie naprawi xD. Ewentualnie szukać po forach może ktoś wymyślił jak to naprawić.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Niestety ekonomia jest dosyć skomplikowana, ale w sumie nie da się wejść w zamknięte koło. Skoro stawiasz przemysł w centrum miasta to spada jego atrakcyjność i wskaźnik zapotrzebowania na strefy zamieszkania. Ja zawsze przemysł wywalam w p---u daleko na drugi koniec odblokowanej strefy, łącznie z elektrowniami. Trzeba tylko zadbać o chociaż jedną drogę szybkiego ruchu i w zasadzie nigdy nie miałem problemu z wolnymi wakatami i popyt na wszystkie
  • Odpowiedz