Mirabelki i Mireczki!

Mój kuzyn i jego dziewczyna wystartowali dzisiaj z kampanią na #wspieramto
Ja dopiero dzisiaj dowiedziałem się o szczegółach projektu #cinema4you bo trzymali go tajemnicy:) i pomyślałem, że chociaż tak im pomogę!

empe - Mirabelki i Mireczki!
 
Mój kuzyn i jego dziewczyna wystartowali dzisiaj z k...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki z #rybnik ma ktoś z was jakieś materiały foto/video z wczorajszego występu #donguralesko na Rybnickich Juwenaliach!
Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie mi takowych (może być link do social media) Miałem wczoraj być aczkolwiek przydarzył mi się bardzo przykry wypadek losowy () i nie mogłem uczestniczyć a nawet nie wiem czy się odbył ten koncert bo wiadomo jak to DGE he he hue.
47261987416 - Siema Mirki z #rybnik ma ktoś z was jakieś materiały foto/video z wczor...

źródło: comment_kZEMzLObhnMHVhkzuwZPm0HRSXODu6g5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki orientuje sie ktoś z was kto aktualnie jest właścicielem Hotelu Silesia w Katowicach? albo gdzie szukać informacji?
Gdzieś się natknąłem na informacje, że po firmie ECE przeszedł w prywatne ręce i w sumie dalej nie potrafię się niczego doszukać.
#silesia #katowice #slask
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micher: no tak ale Vastint jeszcze nie jest właścicielem, a mnie zależy na kontakcie do kogoś z kim mógłbym chociaż spróbować po negocjować wejście z aparatem do środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz