Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki!

Mój kuzyn i jego dziewczyna wystartowali dzisiaj z kampanią na #wspieramto
Ja dopiero dzisiaj dowiedziałem się o szczegółach projektu #cinema4you bo trzymali go tajemnicy:) i pomyślałem, że chociaż tak im pomogę!


Mam nadzieję, że ich projekt Was zaciekawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR

Cinema4You to najprościej rzecz ujmując – miejsce oferujące najlepsze warunki do wspólnego oglądania filmów - i nie tylko. Co to oznacza? – Małe kameralne pomieszczenie, zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoich indywidualnych potrzebach: pomieści maksymalnie 8 osób, i możesz z niego skorzystać wraz ze swoją rodziną lub przyjaciółmi.


tutaj macie link'a -> https://wspieram.to/cinema4you

Jeżeli macie do nich jakieś pytania to piszcie! Przekażę je kuzynowi i wrócę z odpowiedzią!


empe - Mirabelki i Mireczki!
 
Mój kuzyn i jego dziewczyna wystartowali dzisiaj z k...
  • 4
@empe: nie widzę żadnych szans, ciągle dom>>>>>>>>>>>> jakaś drewniana, klaustrofobiczna budka przystosowana do oglądania filmów. Chcemy obejrzeć film w swoim gronie, rozwalić się na sofie przy tym pić piwo czy komentować to zostajemy w domu, chcemy obejrzeć coś na dużym ekranie i dobrym nagłośnieniu - idziemy do kina. I to się nie zmieni, poza tym jak opcja z premierami? Przecież ja do kina chodzę głównie po to żeby obejrzeć coś nowego,
@empe: to jest zajebisty pomysł, a raczej byłby, gdyby nie był zrealizowany w jakimś drewnianym szalecie a w jakimś fajnym miejscu w centrum miasta... Dodatkowo, czy tam będą wyświetlane filmy kinowe, aktualne? Bo jeśli to ma być do oglądania zdjęć z wycieczek, to lipa....