Mirki jest jakis zamiennik dla #signal ktory nie wymagal by posiadania wlasnego numeru telefonu?
Man karte bez numeru telefonu - na internet - a szukam bezpiecznego komunikatora, ktory szyfruje korespondencje i nie archiwizuje jej nigdzie. Alternatywe dla #facebook ale jak widac Signal musi byc podlaczony do numer telefonu...
Aha najlepiej by byl zarowno w wersji na #android jak i na #ios

#bezpieczenstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co się dzieje z Signalem? Od jakiegoś czasu wiadomości nie chcą dochodzić. Ja w Warszawie, odbiorca w Warszawie, zasięgi, internet wszystko jest, normalnie przez telefon rozmawiamy, a wiadomości nie dostał. Ja mam pojedynczego ptaszka zamiast podwójnego, więc mój telefon również widzi, że nie dostarczono. Jakieś pomysły jak żyć?
Wołam:
@niebezpiecznik-pl (bo pod Waszą namową zacząłem używać) i @ZaufanaTrzeciaStrona
#signal #bezpieczenstwo #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Tak, tak:) naprawdę spodobał mi się ten motyw, jednak Tomorrow with you, strasznie mnie nudziło:/ za to przez Signal nie mogłam skupić się na pisaniu pracy licencjackiej (,)
  • Odpowiedz
Jakby w sumie kogoś interesowało to na wszystkie #fotel obrotowe od #signal jest automatyczny #rabat 5% po dodaniu produktu do koszyka. Taki gest producenta w odpowiedzi na słabszą promocję konkurencyjnej firmy.

#promocja kończy się 31 lipca więc jak ktoś chciał zamawiać jakiś fotel od nich to jest to całkiem okazja by to zrobić.

Fotele Signala znajdziecie tutaj https://meblujdom.pl/39-fotele-obrotowe-biuro-pokoj#producent-signal i wystarczy, że dodacie produkt do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malchos: Z własnego doświadczenia powiem, że ciężko o solidny fotel ergonomiczny który posiada dobry regulowany zagłówek. W większości przypadków spełnia on tylko funkcję estetyczną i aby się o niego oprzeć trzeba patrzeć do góry co mija się z celem. Jest jeden fotel ale ze znacznie niższego przedziału w którym po raz pierwszy mogłem ustawić zagłówek tak by w końcu go w ogóle dosięgnąć (a mam 185 cm) bez odchylania głowy
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Dzięki za rozwinięcie tematu ;)
Miałem swego czasu w pracy coś takiego:
http://allegro.pl/ergonomiczny-fotel-biurowy-ergobox-5-lat-gwarancji-i5761442038.html

i powiem szczerze, że był to pierwszy fotel w którym mogłem tak świetnie dopasować zagłówek, choć bardzo wysoki nie jestem - 179 cm. Siedząc już kilka lat za biurkiem w pracy widzę jakie to ważne by mieć o co oprzeć wygodnie głowę.
Przejrzę to co podesłałeś i poszukam jeszcze, nie mniej jednak dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
Może będzie szansa na fotel Q-229 z mechanizmem do bujania się (TILT) i to po niższej cenie niż normalnie! Drugi importer pod naszą namową ściągnął partię tych foteli z fabryki o lepszym standardzie wykonania niż konkurent jednak bez multiblocka a z Tiltem - pierwsze wrażenia są świetne, jednak o promocji będziemy informować gdy to faktycznie się uda dogadać :)

Fotel nazywa się Ranger i jest on importowany przez firmę HALMAR która wg
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inboxie: Kompletnie nas to nie interesuje :D Możesz wyrzucić, ale w sumie za 20 zł możesz je sprzedać, ponieważ w oryginale są to z obiciem kauczukowym które nie rysuje powierzchni i jest ciche - wielu użytkownikom na takich zależy.
  • Odpowiedz
Przez Telegram o wiele lepiej się gada moim zdaniem (boty, grupy...). Eksperci twierdzą, że jest mało bezpieczny, bo nie rozumieją jego protokołu szyfrowania (?), który opracowali matematycy. Nie mniej jeszcze nikt go nie złamał mimo wysokich nagród. Domyśle rozmowy też są szyfrowane, ale E2S (bo synchronizacja wielo platformowa), a nie E2E. Nie mniej nie prawdą jest, że domyślnie nie szyfruje wiadomości.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick Wbudowane boty, hashtagi, aplikacja jest lżejsza, lepiej przemyślana jeśli chodzi o dostęp do funkcji, można przypinać ważne rozmowy na liście lub wątki w grupie, zmieniać cały wygląd komunikatora itd. Dużo ludzi spuszcza się nad tym, że szyfrowanie jest dziwnie zrobione, ale nikt go jeszcze nie złamał i w zasadzie to nie rozumieją jak to jest zaimplementowane, więc musi być niebezpieczne. Inną kwestią jest podejście Telegram do szyfrowania E2E, które domyślnie
  • Odpowiedz
ściągnąłem aplikacje Signal i mam problem z zadzwonieniem, kolega może normalnie zadzwonic z tej aplikacji do mnie, a jak ja dzwonie do niego, to u mnie jest tylko jakiś dziwny sygnał łączenia (coś jak łódź podwodna) a u niego nic się nie pokazuje, co to może być?
#android #signal #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirli tez macie problem z signalem? Polegajacy na zbyt poznym dochodzdniu wiadomosci ? Nie dostaje ich od razu, nawet jak otworze signala i wiem ze ktos mi cos wyslal to dalej wiadomosci nie ma :/ dopiero po jakims czasie sie pojawia.
#android #signal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z-----y lekko ten program, może ktoś mógłby zgłosić ten błąd twórcom aby to poprawili... ale o co się rozchodzi, ano:

nie da się wysłać smsa na numer premium, bo ten głupi program dodaje na początku +48m przykład:

Wyślij SMS o treści: STATUS pod nr 80104 (aby sprawdzic czy ma sie zarejestrowaną karte sim w plusie)

wysylam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach