faq
komputer hp - jakiś przeznaczony dla firm - c2d 1gb ram VISTA
system się z----ł - błędy dysku - w każdym razie - back up plików po adapterze sata na inny komp i format - przy standardowej instalacji win7 wywala błąd sterowników CD - napędu itp
zmieniłem w biosie z IDE na AHCI ale nie pomaga
aa oczywiście nie ma opcji bootwania przez usb :\
macie jakieś pomysły?
#it
komputer hp - jakiś przeznaczony dla firm - c2d 1gb ram VISTA
system się z----ł - błędy dysku - w każdym razie - back up plików po adapterze sata na inny komp i format - przy standardowej instalacji win7 wywala błąd sterowników CD - napędu itp
zmieniłem w biosie z IDE na AHCI ale nie pomaga
aa oczywiście nie ma opcji bootwania przez usb :\
macie jakieś pomysły?
#it



























zostałem namówiony przez znajomego do założenia sobie tutaj konta. Na początek polecono mi zaznajomienie się z "mirko" i regułami w tym miejscu panującymi przy czym proszono bym nie zwracał uwagi na błędy typu niedziałające tagi czy powielające się wpisy. Dowiedziałem się, jako, że sam lubię dyskutować na tematy związane z polityką, że grupą, która światopoglądowo będzie mi najbardziej odpowiadała jest #4konserwy dlatego też będzie to mój pierwszy obserwowany