W związku z publicznym wyrażaniem sympatii dla Stepana Bandery wzywam wszystkie marki, które nawiązały płatne współprace z Sebastianem P. , aby natychmiast je zerwały. Wzywam do refleksji rząd holenderski, niech nie udają ze ich się to nie tyczy. Proponuję akcję TULIPANÓW NIE KUPUJE . Mam nadzieję że od tego Holandia będzie w depresji. #sebcel #wykopefekt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemaneczko z tej strony Sebastian Podsiadło jak najbardziej. Dostałem wiele zapytań odnośnie mojego mentora biznesowego. od razu powiem że hejterki mogą wyp.......ać. Co to są wogóle za teksty że uciekł do USA?? no ja nie wiem, zastanów sie jeden z drugim co ty pie.......sz! nie uciekł tylko normalnie weszedł do samolotu i poleciał, nawet nie biegł tylko normalnie weszedł nikt go nie gonił. JESZCZE RAZ POWTARZAM ZA GLUPIE TEKSTY BEDZIE BAN!!. Tam
sabino-arana - siemaneczko z tej strony Sebastian Podsiadło jak najbardziej. Dostałem...

źródło: 1000024502

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jak tam bambusy z------e? Kanapki z najtansza pasztetowa juz zrobione na zakład na jutro? No właśnie. W czasie jak wy szykujecie sie na powrót na etat i z-----------e na cele innych osob to prawdziwi ludzie network marketingu robia biznes wifi

#sebcel
yahoomlody - I jak tam bambusy z------e? Kanapki z najtansza pasztetowa juz zrobione ...

źródło: 1000035182

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sebcel #kiecol
Kompromitacja kiecola...najpierw usuwał komentarze o jego w-------m bębnie, a następnie wyłączył komentarze. Konfrontacja z naszym mentorem zniszczyła jego psychikę, nigdy już się nie podniósł po brutalnej dyscyplinie, którą zaserwował mu mentor.
MentalnyBambus - #sebcel #kiecol 
Kompromitacja kiecola...najpierw usuwał komentarze ...

źródło: 1000010717

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem nowy w wata.... to znaczy w rodzinie
duże wrażenie robi na mnie wartość, która tworza tutaj finowie marki #sebcel
idac tym tropem chcę odbyć coaching z mentorem tak
gdzie się zglosić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wegielaktywny: kontakty rodzą kontrakty. To jest pierwsza rzecz. I teraz dlaczego o tym mówię. Dlatego, że jak nie masz doświadczenia w handlu płytami tektonicznymi to szanse na mentoring u Seby są praktycznie zerowe
  • Odpowiedz

#sebcel sounds legit,
Ta juz widzę jak bez doświadczenia w czymkolwiek mnoży pieniądze które ktoś my da? A kiedy spłaty?

https://wykop.pl/wpis/84512749/dzisiaj-w-nocy-wstalem-pojsc-do-kibla-mimo-ze-bard
@tasaku +52
dzisiaj w nocy wstałem pójść do kibla mimo że bardzo mi się nie chciało, a wy dalej będziecie p-------ć że się nie da #sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MentalnyBambus: jakiś Mirek na komendzie siedzi na lost mediach, białych krukach stworzonych/zarchiwizowanych przez doktorów sebceloznawstwa, A WY BAMBUSY NIE ROBICIE NIC. No to ja lecę w c---a czy k---a tak jest??!
  • Odpowiedz