xd spotkałem dzisiaj #sebcel we Wrocławiu, czekał na autobus
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@radzik7 to pierwsza sprawa, a druga? Będzie powrót wartości? Zapytałeś bandzwole czy będziesz pier***** ze się nie da?
- 15
siemaneczko z tej strony Sebastian Podsiadło jak najbardziej. Dostałem wiele zapytań odnośnie mojego mentora biznesowego. od razu powiem że hejterki mogą wyp.......ać. Co to są wogóle za teksty że uciekł do USA?? no ja nie wiem, zastanów sie jeden z drugim co ty pie.......sz! nie uciekł tylko normalnie weszedł do samolotu i poleciał, nawet nie biegł tylko normalnie weszedł nikt go nie gonił. JESZCZE RAZ POWTARZAM ZA GLUPIE TEKSTY BEDZIE BAN!!. Tam
źródło: 1000024502
Pobierz
źródło: 1000035183
Pobierz- 55
I jak tam bambusy z------e? Kanapki z najtansza pasztetowa juz zrobione na zakład na jutro? No właśnie. W czasie jak wy szykujecie sie na powrót na etat i z-----------e na cele innych osob to prawdziwi ludzie network marketingu robia biznes wifi
#sebcel
#sebcel
źródło: 1000035182
Pobierz@yahoomlody: po prostu
@yahoomlody i tak to niestety wygląda
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 1000010717
Pobierz@MentalnyBambus: pozazdrościł bambusowi juniora i swojego sam urodzić chce. Think abolt it
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niech zstąpi duch Twój,
I odnowi oblicze ziemi,
Tej ziemi, ty k---a bucu jeden z drugim,
Bambusie z------y
#sebcel
I odnowi oblicze ziemi,
Tej ziemi, ty k---a bucu jeden z drugim,
Bambusie z------y
#sebcel
źródło: 1000011166
Pobierz@daktyle_w_czekoladzie: zastanowię się jak tam to u mnie wygląda
@daktyle_w_czekoladzie: r--------l bambusow w watykanie
- 79
- 11
Jeśli jutro będzie futro, to zaczekaj do zimy. Wtedy przyda się bardziej.
#sebcel #codziennycontrawisesong
#sebcel #codziennycontrawisesong

źródło: 1000013107
Pobierz@duszan_z_kapitana_d--y: Wilczur Profesor
źródło: 1000010432
Pobierz- 10
@Wojtu: brawo @karpikmirek88, brawo
- 12
jestem nowy w wata.... to znaczy w rodzinie
duże wrażenie robi na mnie wartość, która tworza tutaj finowie marki #sebcel
idac tym tropem chcę odbyć coaching z mentorem tak
gdzie się zglosić?
duże wrażenie robi na mnie wartość, która tworza tutaj finowie marki #sebcel
idac tym tropem chcę odbyć coaching z mentorem tak
gdzie się zglosić?
@wegielaktywny: kontakty rodzą kontrakty. To jest pierwsza rzecz. I teraz dlaczego o tym mówię. Dlatego, że jak nie masz doświadczenia w handlu płytami tektonicznymi to szanse na mentoring u Seby są praktycznie zerowe
- 45
#sebcel sounds legit,
Ta juz widzę jak bez doświadczenia w czymkolwiek mnoży pieniądze które ktoś my da? A kiedy spłaty?
https://wykop.pl/wpis/84512749/dzisiaj-w-nocy-wstalem-pojsc-do-kibla-mimo-ze-bard
Ta juz widzę jak bez doświadczenia w czymkolwiek mnoży pieniądze które ktoś my da? A kiedy spłaty?
https://wykop.pl/wpis/84512749/dzisiaj-w-nocy-wstalem-pojsc-do-kibla-mimo-ze-bard
- 110
#sebcel
To ja chwilę przed wyjściem do paczkomatu (mam do niego 500m)
To ja chwilę przed wyjściem do paczkomatu (mam do niego 500m)
źródło: 1000010698
Pobierz- 70
@wypok_wypok kim Ty w ogóle jesteś? Markę osobistą jakąś masz?
jak można mieć taką mordę xD
@wypok_wypok: matko boska to mentor s-------u jak ci nie wstyd. Jak ci się nie podoba na tagu, to możesz s--------ć bandzwole.
@-----------------------------: Ruska ikona jest top!
- 9

@Drill90 👍
źródło: 1000010694
Pobierz- 16
#sebcel
Jeszcze jeden głupi wpis i ten pozew zaśpiewa tango
Jeszcze jeden głupi wpis i ten pozew zaśpiewa tango
źródło: 1000010702
Pobierz@MentalnyBambus: jakiś Mirek na komendzie siedzi na lost mediach, białych krukach stworzonych/zarchiwizowanych przez doktorów sebceloznawstwa, A WY BAMBUSY NIE ROBICIE NIC. No to ja lecę w c---a czy k---a tak jest??!
@MentalnyBambus: Zawsze kisnę z tej „złamanej tajemnicy korespondencji” xD























źródło: IMG_5005
Pobierz