Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MercedesBenizPolska: Uszkodzony wyświetlacz albo taśma wyświetlacza
- 0
- 0
konto usunięte via Android
- 0
@szukajek: no jest jakiś problem z oddawaniem ciepla, jak wcześniej tak nie bylo to tak, raczej pasta. Wiatraczek sie kręc? Tak czy siak, wyczyścić wszystko i nowe termopady i paste dać
Oglądając serial na netflixie zauważyłem plamy na tv. Jednakże tylko to widać przy czaenych planszach. Nie wiem czy to ma jakiś związek z odświeżaniem (?) (jestem laik), czy to błąd, czy też usterka. Bo wydaje mi się, że na pierwszy rzut oka tego nie widać, a jedynie z czasem efekt jest coraz to większy. Przy przełączaniu tego nie widać, jak się pojawia czarne tło na sekunde lub dwie. Jednak jak są jakieś
źródło: comment_1635011908B1phQ5voOTP8ldZxZhXaVS.jpg
Pobierz@prawo: backlight bleeding typowa przypadłość telewizorow z takimi matrycami, moj sony tez to ma, nic nie zmiensisz a po jakimś czasie przestaniesz zwracać uwagę. Z tego co wiem dopiero Oledy tego nie mają.
@prawo: Nie, to zwiazek ze stara matryca, tanim telewizorem albo uszkodzonym telewizorem. W twoim przypadku to po prostu tani telewizor w ktorym taka "czerń" jest normalna
Jak poprawić "twardość" podczas #bieganie?
@Krol_Dzielni: biegać za różowymi w obcisłych ciuchach?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krol_Dzielni cos wymyslili zeby wiecej wykresow bylo xd, jak nie biegasz zawodowo to wiekszosc tych danych jest zbedna.
- 0
Szukam telewizora i na razie mam takie typy: Sony X85J, Sony X80J i Samsung AU8000. Cenowo to się kształtuje tak od ok. 2k za samsunga do 3,6k za X85J i pytanie czy warto za ten droższy dopłacić. Telewizor głównie do oglądania filmów, w przyszłości konsola, 43 cale. Na jaki model warto jeszcze zwrócić uwagę? #telewizor #telewizory #tv #sony #samsung #kiciochpyta
- 0
@Kroos123: ale coś z tych modeli? :D
- 0
@karololo: ja właśnie kupiłem ten:
https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-sony-ke65xh9096baep-65-led-4k-120hz-android-tv-hdmi-21-w-media-expert-448876
Na stronie niby już nie ma, ale podobno w sklepach nie problem dostać, musiałbyś się przejechać albo podzwonić. Dużo czytałem i w tych pieniądzach raczej nic lepszego nie dostaniesz, musiałbyś dorzucić do OLEDa
https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-sony-ke65xh9096baep-65-led-4k-120hz-android-tv-hdmi-21-w-media-expert-448876
Na stronie niby już nie ma, ale podobno w sklepach nie problem dostać, musiałbyś się przejechać albo podzwonić. Dużo czytałem i w tych pieniądzach raczej nic lepszego nie dostaniesz, musiałbyś dorzucić do OLEDa
@dawid-wilinski jest promocja, za 10 PLN
Mirki, od wczoraj mam problem z telefonem #samsung #a72
Ekran nie reaguje na dotyk. Po restarcie telefonu jest w porządku do momentu gdy go nie zablokuje. Wtedy zaś nie "czyta" palców. Napotkał ktoś kiedyś na coś podobnego?
Przywróciłem ustawienia fabryczne, nie pomogło.
Dodam, że telefon mam jakoś o pół roku, jest w dobrym stanie. Nigdy nie był zamoczony, upadków również nie zaliczał, ekran cały, powyginany też nie jest.
Ekran nie reaguje na dotyk. Po restarcie telefonu jest w porządku do momentu gdy go nie zablokuje. Wtedy zaś nie "czyta" palców. Napotkał ktoś kiedyś na coś podobnego?
Przywróciłem ustawienia fabryczne, nie pomogło.
Dodam, że telefon mam jakoś o pół roku, jest w dobrym stanie. Nigdy nie był zamoczony, upadków również nie zaliczał, ekran cały, powyginany też nie jest.
- 1
Oddałem dziś zegarek do serwisu Samsung bo p---------m o kabinę prysznica i urwałem ringa. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się że zrobią mi to z gwarancji choć kupiłem go półtora roku temu. I byłem świecie przekonany że gwarancja była na rok to jeden. A dwa z-------m to moja wina i kompletnie się nie spodziewałem że takie coś gwarancja obejmie. #samsung #smartwatch #chwalesie #zegarki
@Dipolarny: zadziała to jak zwykła aktualizacja softu.
@Dipolarny: dobrze o tym nie wspominać. To nie podobne. Istotne jest to, żeby mieć soft który ma tylko jeden kod, tak jak ten indonezyjski xid, bo jak ma wiele kodów w tym polski, to nie będziesz miał nagrywania rozmow, bo telefon się sam ustawi na Polskę, gdzie nagrywania nie ma. Będąc na xid masz nagrywanie. Musisz sobie tylko indonezyjskie programy wyrzucić i wsio
#telefony
#samsung
#android
Gdy mam połączenie wifi, normalnie dostaje wszystkie powiadomienia. Gdy mam połączenie z danych komórkowych powiadomienia nie pojawiają się, dopiero gdy wejdę w Messenger to wtedy się pojawiają.
Tak samo nie.doataje.info na górnej belce o powiadomieniach. Ma.ktos.pomysl.co jest nie tak?
W ustawieniach patrzyłem ale może niedostayecznie
#samsung
#android
Gdy mam połączenie wifi, normalnie dostaje wszystkie powiadomienia. Gdy mam połączenie z danych komórkowych powiadomienia nie pojawiają się, dopiero gdy wejdę w Messenger to wtedy się pojawiają.
Tak samo nie.doataje.info na górnej belce o powiadomieniach. Ma.ktos.pomysl.co jest nie tak?
W ustawieniach patrzyłem ale może niedostayecznie
- 2
@nokash: czyli masz odpowiedź. Tryb oszczędzania baterii ubija aplikacje pracujące w tle by nie pobierały niepotrzebnie energii. Messenger (jak również inne aplikacje społecznościowe, a także np. Gmail) musi działać w tle by na bieżąco odbierać wiadomości. Wyłącz tryb oszczędzania energii lub dodaj aplikacje do listy wykluczonych z zasad oszczędzania energii - to powinno rozwiązać twój problem.
- 0
@strusmig ok. Zaraz spróbuję
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Komentarz usunięty przez autora
@tgrzebien: ja mam xiaomi 11 t pro, wymieniłem po mi9
-aparat jest dużo lepszy a wideo robi wrażenie
-lepsza bateria
-fajny ekran
ja
-aparat jest dużo lepszy a wideo robi wrażenie
-lepsza bateria
-fajny ekran
ja
- 0
Samsung Galaxy S20 FE 128 GB/ 6 GB 36 miesięczną gwarancją producenta - Amazon
Cena z VAT: 1804,64 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z europejskiego magazynu.
#duxrm
Cena z VAT: 1804,64 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z europejskiego magazynu.
#duxrm
źródło: comment_1634906366YpYMJjqoVtzuj24aVBnuqG.jpg
PobierzSzukam tv do 4000 max.4500zł, qled 65 cali albo więcej. Nie znam sie na aspektach technicznych, dlatego pytam jaki obecnie model do tej kwoty jest warty uwagi? Jak pochodziłem po sklepach to najbardziej pod względem jakości obrazu wpadły mi w oczy samsungi ale nie jest to warunek konieczny. Tv będzie użytkowany często(12h na dobe) także fajnie jakby podświetlenie/matryca były dobre. Napewno będzie też grane na konsoli, ogladanie filmow i wiadomości.
#tv
#tv




























Żeby nie był duży - max wymiary Galaxy S7.
Innych specjalnych wymagań nie ma.
Przez ostatnie lata wypadłem z obiegu w temacie telefonów - poratujcie.
#android #xiaomi #samsung #oneplus #telefony
miał Samsunga A3 z pierwszej generacji
A co z tymi iPhone'ami "refurbished" - na przykład: https://allegro.pl/oferta/iphone-7-32gb-wybor-kolorow-gratisy-kl-a-11192695748
Ma to jakiś sens, czy w ogóle nie patrzeć?