• 0
Mirki czy ktoś z was zmieniał ładowarkę z 15w na 25w w s20fe? Czy dobrze widzę, że te oryginalne ładowarki mają tylko złącze USB typ c zamiast dużego USB?
#samsung #s20 #s20fe #s21 #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomek_Tcz: myślałem o nim, ale nie chcą sprzedawać w Polsce więc nie dam im ani grosza XD Zresztą nawet na amazonie nie było ostatnio dostępnych jak patrzyłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oglądając serial na netflixie zauważyłem plamy na tv. Jednakże tylko to widać przy czaenych planszach. Nie wiem czy to ma jakiś związek z odświeżaniem (?) (jestem laik), czy to błąd, czy też usterka. Bo wydaje mi się, że na pierwszy rzut oka tego nie widać, a jedynie z czasem efekt jest coraz to większy. Przy przełączaniu tego nie widać, jak się pojawia czarne tło na sekunde lub dwie. Jednak jak są jakieś
prawo - Oglądając serial na netflixie zauważyłem plamy na tv. Jednakże tylko to widać...

źródło: comment_1635011908B1phQ5voOTP8ldZxZhXaVS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawo: backlight bleeding typowa przypadłość telewizorow z takimi matrycami, moj sony tez to ma, nic nie zmiensisz a po jakimś czasie przestaniesz zwracać uwagę. Z tego co wiem dopiero Oledy tego nie mają.
  • Odpowiedz
Jak poprawić "twardość" podczas #bieganie? Jest to parametr biegania z aplikacji #samsung health w połączeniu z zegarkiem Watch3. Niby aplikacja zaleca np. skakankę, ale pomimo tego nie bardzo wiem na co mam zwrócić uwagę, żeby był przynajmniej na poziomie dobrym. Może ktoś mógłby mnie nakierować?
Krol_Dzielni - Jak poprawić "twardość" podczas #bieganie? Jest to parametr biegania z...

źródło: comment_16350023802nihjB2PCj67IKFXtbdgZC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam telewizora i na razie mam takie typy: Sony X85J, Sony X80J i Samsung AU8000. Cenowo to się kształtuje tak od ok. 2k za samsunga do 3,6k za X85J i pytanie czy warto za ten droższy dopłacić. Telewizor głównie do oglądania filmów, w przyszłości konsola, 43 cale. Na jaki model warto jeszcze zwrócić uwagę? #telewizor #telewizory #tv #sony #samsung #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, od wczoraj mam problem z telefonem #samsung #a72
Ekran nie reaguje na dotyk. Po restarcie telefonu jest w porządku do momentu gdy go nie zablokuje. Wtedy zaś nie "czyta" palców. Napotkał ktoś kiedyś na coś podobnego?
Przywróciłem ustawienia fabryczne, nie pomogło.
Dodam, że telefon mam jakoś o pół roku, jest w dobrym stanie. Nigdy nie był zamoczony, upadków również nie zaliczał, ekran cały, powyginany też nie jest.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oddałem dziś zegarek do serwisu Samsung bo p---------m o kabinę prysznica i urwałem ringa. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się że zrobią mi to z gwarancji choć kupiłem go półtora roku temu. I byłem świecie przekonany że gwarancja była na rok to jeden. A dwa z-------m to moja wina i kompletnie się nie spodziewałem że takie coś gwarancja obejmie. #samsung #smartwatch #chwalesie #zegarki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#android #samsung #s10

Czy da się zmienić tą opcję Samsung Free na coś innego? Mam na myśli opcję która pojawia się przy przewijaniu ekranu w lewo (w pixelu np odpala się Google Wiadomości)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dipolarny: dobrze o tym nie wspominać. To nie podobne. Istotne jest to, żeby mieć soft który ma tylko jeden kod, tak jak ten indonezyjski xid, bo jak ma wiele kodów w tym polski, to nie będziesz miał nagrywania rozmow, bo telefon się sam ustawi na Polskę, gdzie nagrywania nie ma. Będąc na xid masz nagrywanie. Musisz sobie tylko indonezyjskie programy wyrzucić i wsio
  • Odpowiedz
  • 0
#telefony
#samsung
#android
Gdy mam połączenie wifi, normalnie dostaje wszystkie powiadomienia. Gdy mam połączenie z danych komórkowych powiadomienia nie pojawiają się, dopiero gdy wejdę w Messenger to wtedy się pojawiają.
Tak samo nie.doataje.info na górnej belce o powiadomieniach. Ma.ktos.pomysl.co jest nie tak?
W ustawieniach patrzyłem ale może niedostayecznie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nokash: czyli masz odpowiedź. Tryb oszczędzania baterii ubija aplikacje pracujące w tle by nie pobierały niepotrzebnie energii. Messenger (jak również inne aplikacje społecznościowe, a także np. Gmail) musi działać w tle by na bieżąco odbierać wiadomości. Wyłącz tryb oszczędzania energii lub dodaj aplikacje do listy wykluczonych z zasad oszczędzania energii - to powinno rozwiązać twój problem.
  • Odpowiedz
Szukam tv do 4000 max.4500zł, qled 65 cali albo więcej. Nie znam sie na aspektach technicznych, dlatego pytam jaki obecnie model do tej kwoty jest warty uwagi? Jak pochodziłem po sklepach to najbardziej pod względem jakości obrazu wpadły mi w oczy samsungi ale nie jest to warunek konieczny. Tv będzie użytkowany często(12h na dobe) także fajnie jakby podświetlenie/matryca były dobre. Napewno będzie też grane na konsoli, ogladanie filmow i wiadomości.

#tv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach