Pieknie moskiewskie radio posłuzylo sie Korwinem. Korzystne dla Rosji wypowiedzi w sprawie Krymu i Doniecka - wg. Korwina to czy Donieck bedize ukrianski czy rosyjski to tylko sprawa pomiedzy tymi krajami. No dla Rosji to byloby cos pieknego bo jako silniejszy kraj moglaby sobie dowolnie zmieniac granice jesliby zgodnie z zyczeniem Korwina nikt sie nie mieszal.

Kiedys juz Korwin porownał separatystow do Zolnierzy Wykletych teraz widzi pewne analogie z Powstaniem Slaskim. Nawet
Separatysci twierdza że przeicwko nim wlacza setki Polakow. Maja nawet sprzet ciezki. Sa tez najemnicy z innych panstw. Rzekomo posiadaja nawet czołgi Abrams i smiglowce Apache. Widziano tęz amerykanskie mysliwce F-22 Raptor. Niezla fantastyka. I to wszystko cytuje panstowa agencia informacyjna RIA Nowosti.

#ukraina #ruskapropaganda #mikroreklama

http://www.wykop.pl/link/2107544/separatysci-twierdza-ze-walcza-z-polakami-maja-swoj-wlasny-ciezki-sprzet/
Super stronke znalazlem. Przegladajac ja zastawnaiwam sie czy to nie jest jakies kompendium wiedzy dla trolli rosyjskich. Niekotre tematy pojaiwaly sie i na Wykopie. No kurcze nawet sa jakies odezwy a nieudolne przetlumaczenie jednej z nich z rosyjskiego na polski z pozostawieniem rusycyzmow wskazuje ze stronke moga prowadzic Rosjanie.

http://przpr.pl/

Polacy, dlaczego pozwalacie na poniżanie Was? Dlaczego nie strajkujecie? Dlaczego tak niemrawo opieracie się? każdy dzień waszego milczenia to rozlana krew na
@szurszur: O kurcze ten jest dobry.

Jerzy Truchlewski - Polska

31.07.14

Dziękujemy za embargo na polskie warzywa i owoce i prosimy o więcej.


Nareszcie! Broń ekonomiczna i medialna jaką stosuje zachód, w tym Polska w stosunku do Federacji Rosyjskiej nareszcie została odwzajemniona. Chociaż jest to mały kroczek ale dobre i to. Nie ma to jak konkrety. Sama obrona dyplomatyczna jaką stosuje Kreml od czasu zajść na Majdanie, chociaż perfekcyjna to jednak
Kreml nie życzy sobie takich demaskatorów i sprawnie pacyfikuje internet. Jak donoszą gazety moskiewskie, od dziś wchodzi w życie represyjna ustawa o blogerach. Zgodnie z nią autorzy, na których strony dziennie wchodzi więcej niż 3 tys. internautów, mają się albo sami zarejestrować, albo zostaną przymusowo zarejestrowani jako oficjalny środek masowego przekazu. Będą ponosić taką samą odpowiedzialność karną i administracyjną za to, co piszą, jak redaktorzy gazet, radia czy telewizji. Nie wolno im
Oto jak działaja prorosysjscy propagandzisci na wykopie. http://www.wykop.pl/wpis/8929736/tak-sie-bawia-zolnierze-z-ukraina-tego-czlowieka-z/

Jeden z nich zamiescił zdjecie grupki mężczyzn sugerujace że jeden z nich został zakopany zywcem przez ukriańskich żołnierzy. Zaczeły sie pojawiac watpliwosci i prośby o wiecej danych a ponieważ autor niczego wiarygodnego ne zamiescił pojawiy sie watpliwosci wyrażane zaówno za pomoca tekstu jak i obrazków.

Co ciekawe posty te zbierały wiecej plusów niż pierwszy wpis ( a to tak bolało). Ale autor gdy wszedł