Jest i podsumowanie wraz z planem - tak jak obiecywałem w zmienionej próbnej graficznej formie. Jak Wam się podoba taka forma prezentacji?
Poprzedni tydzień był dość spokojny zakończony wyścigiem, który został zrealizowany 100% z założeniami.

Swoją drogą #hiponaszosie stał się moim autorskim tagiem nawet nie wiem kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a liczba osób obserwujących przekroczyła 50, Cieszy to nawet ;)

Tak sobie pomyślałem że z tego powodu zrobię #rower
H.....s - Jest i podsumowanie wraz z planem - tak jak obiecywałem w zmienionej próbne...

źródło: comment_16291906417Z2T4OPUNPpX1MSRCJw2NZ.jpg

Pobierz

Która forma planu i podsumowania jest dla Ciebie bardziej odpowiednia?

  • Tekstowa (stara) 23.5% (8)
  • Graficzna (dzisiejsza) 76.5% (26)

Oddanych głosów: 34

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmichal: Dobrze, powoli do przodu ;) Moc nie urosła jakoś bardzo jak na półtora roku treningów bo było to połączone z redukcją masy, spadło 20kg więc większe znaczenie ma tutaj w/kg niż czyste waty. Ale tak to się prezentuje:

Pierwszy test na siłowni - trenażerze - styczeń 2020 - początek treningów - FTP 172W 1.9 w/kg
Pierwszy test w życiu na rowerze po pół roku treningów w czerwcu 2020 - FTP 204W 2.4w/kg
  • Odpowiedz
@juhas99: @Hipodups: dzięki panowie, no właśnie widzę że trenując jest przyrost około 40W/rok. Wiadomo że bardzo dużo czynników jest ale jest to możliwe i warto wiedzieć że z poziomu 170W nie dojdę do 300W w jeden sezon. Ja jestem poniżej 3W/kg i pewnie rocznie blizej 20W robię ale nie ścigam się i tak tylko dla swojej ciekawości śledzę postępy. Fajnie to @hipodups opisuje i dzięki temu widać
  • Odpowiedz
Czołgiem!
Mam kodzik na jakieś dodatki premium do WOT. Nie gram, nie potrzebuję, więc robię rozdajo!

Szczegóły https://worldoftanks.eu/x-kom

Losowanko z plusujących zrobię w środę 18.08 o randomowej godzinie. Zielonki nie biorą udziału (zawsze chciałem to napisać ( ͡
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirabelki i Mirki!

Moja różowa z koleżanką rozwijają biznesik Instagram hellofoorm, pomyślałem że pomogę im z promocją i stąd małe #rozdajo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pandemia skłoniła je do założenia małej manufaktury, która zajmuje się tworzeniem rękodzieła z ekologicznych produktów. Do wygrania jest voucher na 2 dowolne przedmioty, znajdziecie je na Instagram hellofoorm. Przy okazji rozdajo serdecznie zachęcam do zapoznania się z tym co robią, na
Wyrw1 - Cześć Mirabelki i Mirki!

Moja różowa z koleżanką rozwijają biznesik Instag...

źródło: comment_1628960755gshFjCCRFlhG2WNBiW2YZA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach