@Arstotzkaball:

Kurde,ja nie wiem co ludzie mają do Raidena xdddd,ja go lubiłem,nie mam nic przeciwko nowym bohaterom,nawet jak nie są tak badassowi jak Snake :P


Raiden jak widać w późniejszych częściach też potrafi być "badassowy" i myślę, że te negatywy są głównie na podstawie drugiej części, gdzie nawet fizycznie zrobili go "śmiesznym".
  • Odpowiedz
@Bary87: w moim przypadku to by był wydatek co najmniej 1,5 kafla. Trochę za dużo. Poza tym, bigboksy nie mają standardowych rozmiarów i te osłony nie byłyby uniwersalne.
  • Odpowiedz
Spoko jest ten Medal of Honor na PSX. Jestem teraz przy trzeciej misji (właśnie wyszedłem na górę statku Wolfram) i jak na razie nie czuć repetywności, są ciekawe zadania. Podobają mi się smaczki oddające realizm jak na tamte lata np.:
-przeciwnik łapie się za miejsce w które w niego strzelimy
-spadający hełm przy strzale w głowę
-gdy naziol cie nakryje i krzyknie INTRUDER to mimo że go zabijesz, oficer będący w pobliżu który usłyszał ostrzeżenie
C.....r - Spoko jest ten Medal of Honor na PSX. Jestem teraz przy trzeciej misji (wła...

źródło: comment_1601498025PkTs1R1ImW7AT54XUeQr5D.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkadian: @winsxspl: 1993 - komunia i moje cudowne, pachnące nowością #commodore64. () Oczywiście, tak jak Pan Jezus powiedział zestaw "polska bida edyszyn" z magnetofonem i Black Boxem coby pirackie składanki na kasetach z firmy Relax z Płocka mogły się wczytywać. Wspaniałe czasy, gdy po szkole, w jesienne i zimowe wieczory grałem w salonie i odkrywałem kolejne, tajemnicze dla
  • Odpowiedz
Aliens NeoPlasma, świetna gra w klimatach obcego, która zadebiutowała nie tak dawno na ZX Spectrum będzie miała swój port na C64. Pracuje nad nim Eric Hilaire (Majikeyric), ten sam, który tworzy port Another World na C64. W wersji na C64 Reply jest jednak zrobiona ze spritów w hires. Gra wyróżnia się bardzo dobrą grafiką i animacjami postaci zarówno protagonistki jak i obcych, zresztą sami zobaczcie.

Według twórcy, który obecnie kończy ostatnie bity
xandra - Aliens NeoPlasma, świetna gra w klimatach obcego, która zadebiutowała nie ta...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie się zastanawiam, jak ta gra mogła działać płynnie na ZX Spectrum, gdzie obróbką grafiki zajmuje się de facto procesor, a C64 ma przecież własny układ, który najwyraźniej został wykorzystany tylko do sprajtów ( ) Coś słaba ta optymalizacja...


@xandra: Bo typ wziął gotowe levele z ZX i zapisał je jako bitmapy, a nie logosował. Tak będzie szybciej i tyle. Szybkość i układy specjalizowane z C64 nie mają
  • Odpowiedz
Postępy w pracy nad Dread, czyli #amiga 500 Doom, próba zbliżenia się do oryginału na słabym, ułomnym w 3D sprzęcie. 27 lat od premiery tytułu na PC, tytułu który spowodował masową przesiadkę na 'grzejniki'. Uda się? Koderem jest Polak, chapeu bas!
#retrogaming
tank_driver - Postępy w pracy nad Dread, czyli #amiga 500 Doom, próba zbliżenia się d...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supra107: W zasadzie to chyba tylko grafika i dźwięk nadają się na port, engine tak ciśnie siódme poty z Amigi wykorzystując wszystkie hardwarowe haki że chyba tylko komentarze nadadzą się na port ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że gdy zaproponujesz port tego na PC to autor nieźle się wpieni widząc ile z tym babrania by to jakoś na babci hulało ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
ciekawe jaka będzie odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@supra107: Aż sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Autor ma samozaparcie, wiele fajnych projektów poległo gdzieś w połowie ale ten się nie poddaje. Powodzenia!
  • Odpowiedz