A teraz wyobraźcie sobie, że cofacie się do roku 1990 i chcecie robić #rave #house #techno #muzykaelektroniczna Nie ma Abletona nie ma VST i innych. Jest tylko MIDI. I wtedy wchodzi cały na biało ten komputer wyposażony w porty MIDI. Atari ST. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja miałem Atari, ale 65XE, ale jest po prostu niesamowity! #produkcjamuzyki
A.....7 - A teraz wyobraźcie sobie, że cofacie się do roku 1990 i chcecie robić #rave...

źródło: comment_nh2pRG4LVlDIrmeF9Sk3PNxLIPLMDtes.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ło jeżu. Polecam ten klej. Amatorsko się zajmuję naprawą starych konsol, komputerów czy innej elektroniki i tym cudem można często skleić rzeczy, których teoretycznie nic nie powinno już uratować. Wcześniej korzystałem, z różnego rodzaju żywic ale ona się słabo nadaje do klejenia plastików. Ten klej z kolei jest agresywny ale dzięki temu plastiki się łączą tak jakby były spawane. Polecam jak ktoś ma jakąś drobną elektronikę do klejenia albo inne plastikowe rzeczy
K.....3 - Ło jeżu. Polecam ten klej. Amatorsko się zajmuję naprawą starych konsol, ko...

źródło: comment_BdYbiauAvE5R2D8PhFNwXn9sSUOQpcKi.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten klej to dla mnie ostatnia deska ratunku przy tworzywach typu ABS


@Polanin: @Jarek_P:

Ok, w momencie pisania wpisu chciałem coś przetestować. Mam dwie obudowy do Nintendo DS lite złamane w miejscu zawiasu. Jedna złamana jak na zdjęciu, druga gorzej bo nie w jednym miejscu a w dwóch (mogę potem fotę wrzucić jak będziecie chcieli). Jak coś to zawias/siłownik (?) jest tylko z jednej strony konsoli, więc tylko
K.....3 - > ten klej to dla mnie ostatnia deska ratunku przy tworzywach typu ABS

@...

źródło: comment_v9foJaK4FSrZ1PkGBHwdwBrlwAsXQ254.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kto jeszcze pamięta? Chyba najszybsza nakładka "graficzna" na system (a właściwie tylko manager plików) ;) Pamiętam jak oddałem swój drugi (po Amidze 500) komputer do naprawy, bo nie działał w nim CD-ROM, a naprawca usunął bez mojej wiedzy Windowsa 95 i zainstalował 3.11, nc i parę gierek typu Golden Ace, czy Prince of Persia. W-------y byłem niemiłosiernie. Ale podobno był za słaby na 95 ;)

#retrocomputing #retrogaming #
basi46 - Kto jeszcze pamięta? Chyba najszybsza nakładka "graficzna" na system (a właś...

źródło: comment_bg14aL0rWqDOylDjNChrLyPPifEvsSMo.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już w przyszłym miesiącu, a konkretnie w weekend 25-26 listopada 2017 - odbędzie się piąta edycja Amigowiska. Start imprezy o godzinie 10:00 w sobotę, planowane zakończenie - w niedzielne przedpołudnie. Zapewniamy dużo miejsca, dostęp do prądu/internetu/rzutnika, oraz doborowe towarzystwo. Jest możliwość noclegu i wyżywienia na miejscu - więcej informacji w forumowym wątku dotyczącym imprezy. Zapraszamy zarówno tych, którzy już się zadeklarowali jak i tych, którzy jeszcze się wahają. Wstęp (tradycyjnie)
K.....s - Już w przyszłym miesiącu, a konkretnie w weekend 25-26 listopada 2017 - odb...

źródło: comment_b7ol0aKHuQEu6yTZkwgYdcOUQdELuunr.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam taką niby-retro budę z P4 i Radkiem 9550 do zabawy, stawiałem na nim Win98 ale co łon panie wyprawia to ja nawet nie rozumim :) (Dysk chyba umiera powoli) Kupiłbym sobie kompa z lat 1994-96 ale na razie na nic ciekawego nie mogę trafić :P
  • Odpowiedz
Stawiam #reactos na dysku twardym za pomocą #qemu, aby wypróbować go na moim #macbook A1181, gdyż i tak jest 32bitowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynajmniej będę miał nowsze aplikacje, które nie wchodzą na #osx, szkoda że najnowszy #blender może nie zadziałać, ale może ktoś zna na to sposób (wirtualizacja #linux to średni pomysł, gdyż
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach