Brak dymisji rozumiem, wybory to trochę szachy 5D - nikt poważny nie zorganizuje się w krótkim czasie + jeżeli dobrze pamiętam to kandydat musi mieć zabezpieczenie finansowe wynoszące ileś tam procent, co już kilka lat temu tylko Perez mógł ogarnąć. Negreira case? Dla mnie wymówka, a teraz dziecinna dyskusja z dziennikarzami... niepotrzebna ta konfa xD #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Florentino Pérez nie zrezygnuje. Rozumie jednak powagę sytuacji i ogłosi wybory, aby kibice Realu Madryt mogli zdecydować o kierunku rozwoju klubu.

Nuda

#realmadryt #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikelson22: jedyny plus to chyba taki, ze zaden topowy trener pewnie nie bedzie chcial przyjsc do takiego chlewu, a mou taktycznie to jest druga jak nie trzecia kategoria, a w dodatku toksyczny na maksa, a no wlasnie jak nic nie wygramy, to chociaz smiesznie bedzie, bo bojki beda na porzadku dziennym. Tyle z plusow. Valverde bedzie mial z kim na parkingu stac
  • Odpowiedz
Pamiętam jak jako pierwszy Polak na świecie i zapewne człowiek na świecie kilka sekund po tym jak Ter Stegen upadł napisałem na wykopie, że Szczęsny przyjdzie do Barcelony. Dowodem na to jest mój wpis, który nadal wisi w moich wpisach z dokładną datą, godziną. I był wielokrtonie plusowany.

#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga #sport #kanalsportowy #kanalzero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#realmadryt jak chcą nawet mała rewolucję robić, to jeden musi odejść z podstawowego składu. Nawet jak nie będzie to ktoś najgorszy, to musi iść przykład. Obstawiacie kogoś? Spięcia w drużynie paradoksalnie mogą w tym pomóc. Jednak wg mnie skończy się na pudrowaniu trupa, 4 odejściach: Carvajal, Alaba, Mastantuono i Gonzalo na wypożyczenia. Wróci Endrick, Paz, czyli przód minimalnie lepszy i rewolucja skończy się na tym, że przyjdzie dwóch rezerwowych na
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rydzykant: Ja nie miałbym absolutnie żadnych problemów z odejściem Viniciusa, Valverde czy Bellinghama. Tu jest potrzebna większa przebudowa, niż się ludziom wydaje.
  • Odpowiedz
#realmadryt
Myślę, że Real osiągnął chyba DNO ROWU MARIAŃSKIEGO... nawet w czasach kryzysu nie było takiej żenady jak w tym sezonie ;/
- Arbeloa geniusz... w pierwszy składzie wystawił nie grających Asencio czy Gonzalo (rozumiem kontuzje itp, ale kur*** po to się ma rezerwowych żeby ich wpuszczać w meczach i byli w rytmie meczowym, aczkolwiek do Asencio nie mam żalu - DLA MNIE TO KOZAK DO GRY W PIERWSZEJ "11"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znienawidzony przez zakompleksionych varceloniarzy, okradziony ze złotej piłki, atakowany na tle rasowym bez powodu przez rasistowskich visca łebków, mimo to zawsze widać uśmiech na jego twarzy, nawet w tych trudnych chwilach, ponieważ zna swoją wartość i jakaś śmieszna ustawiona liga nie jest w stanie złamać jego mentalności zwycięzcy, męczennik XXI wieku, wrócisz silniejszy po wakacjach z wygranym mundialem na koncie i znowu ujrzymy najlepszą wersję wiecznie pogodnego Viniego, który nie boi się
SiemaWaliszKonia - Znienawidzony przez zakompleksionych varceloniarzy, okradziony ze ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach