Brak dymisji rozumiem, wybory to trochę szachy 5D - nikt poważny nie zorganizuje się w krótkim czasie + jeżeli dobrze pamiętam to kandydat musi mieć zabezpieczenie finansowe wynoszące ileś tam procent, co już kilka lat temu tylko Perez mógł ogarnąć. Negreira case? Dla mnie wymówka, a teraz dziecinna dyskusja z dziennikarzami... niepotrzebna ta konfa xD #realmadryt
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Fadion
- 1
Florentino Pérez nie zrezygnuje. Rozumie jednak powagę sytuacji i ogłosi wybory, aby kibice Realu Madryt mogli zdecydować o kierunku rozwoju klubu.
Nuda
#realmadryt #mecz
Nuda
#realmadryt #mecz
- 2
#realmadryt #mecz
Nieoficjalnie: Winicjusz nowym trenerem Realu.
#zrodlopilkarskiezdupy
#infopilkarskiezdupy
Nieoficjalnie: Winicjusz nowym trenerem Realu.
#zrodlopilkarskiezdupy
#infopilkarskiezdupy
- 1
źródło: HIHLY4fXUAAyw9g
Pobierz
KwiatyZla
via iOS- 3
@mikelson22: jedyny plus to chyba taki, ze zaden topowy trener pewnie nie bedzie chcial przyjsc do takiego chlewu, a mou taktycznie to jest druga jak nie trzecia kategoria, a w dodatku toksyczny na maksa, a no wlasnie jak nic nie wygramy, to chociaz smiesznie bedzie, bo bojki beda na porzadku dziennym. Tyle z plusow. Valverde bedzie mial z kim na parkingu stac

matteo_moravietzky
via iOS- 1
@mikelson22: nic nie uporządkuje, nasmrodzi jeszcze bardziej
- 0
- 1
Jeśli to prawda, to to będzie chyba jeden z największych plot twistów w ciągu ostatnich lat
Padło jeszcze info, że konferencja Pereza ma być o 18…
#mecz #laliga #pilkanozna #realmadryt
Padło jeszcze info, że konferencja Pereza ma być o 18…
#mecz #laliga #pilkanozna #realmadryt
źródło: IMG_9496
Pobierz@xydeN-: Ale blitzkrieg Flicka wyrzucił Ancelottiego, Alonso, Arbeloę, sprawił że szatnia realu jest skłócona a na koniec jeszcze wyrzuci pereza. Prawdziwy właściciel realu xD
- 1
O 18:00 odbędzie się konferencja prasowa Florentino Pereza. #realmadryt
Pamiętam jak jako pierwszy Polak na świecie i zapewne człowiek na świecie kilka sekund po tym jak Ter Stegen upadł napisałem na wykopie, że Szczęsny przyjdzie do Barcelony. Dowodem na to jest mój wpis, który nadal wisi w moich wpisach z dokładną datą, godziną. I był wielokrtonie plusowany.
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga #sport #kanalsportowy #kanalzero
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga #sport #kanalsportowy #kanalzero
- 1
@kurczakos1: bo skopiowałem tagi od kogoś innego, ale piecze? swędzi? boli?
- 0
#realmadryt jak chcą nawet mała rewolucję robić, to jeden musi odejść z podstawowego składu. Nawet jak nie będzie to ktoś najgorszy, to musi iść przykład. Obstawiacie kogoś? Spięcia w drużynie paradoksalnie mogą w tym pomóc. Jednak wg mnie skończy się na pudrowaniu trupa, 4 odejściach: Carvajal, Alaba, Mastantuono i Gonzalo na wypożyczenia. Wróci Endrick, Paz, czyli przód minimalnie lepszy i rewolucja skończy się na tym, że przyjdzie dwóch rezerwowych na
#realmadryt
Myślę, że Real osiągnął chyba DNO ROWU MARIAŃSKIEGO... nawet w czasach kryzysu nie było takiej żenady jak w tym sezonie ;/
- Arbeloa geniusz... w pierwszy składzie wystawił nie grających Asencio czy Gonzalo (rozumiem kontuzje itp, ale kur*** po to się ma rezerwowych żeby ich wpuszczać w meczach i byli w rytmie meczowym, aczkolwiek do Asencio nie mam żalu - DLA MNIE TO KOZAK DO GRY W PIERWSZEJ "11"
Myślę, że Real osiągnął chyba DNO ROWU MARIAŃSKIEGO... nawet w czasach kryzysu nie było takiej żenady jak w tym sezonie ;/
- Arbeloa geniusz... w pierwszy składzie wystawił nie grających Asencio czy Gonzalo (rozumiem kontuzje itp, ale kur*** po to się ma rezerwowych żeby ich wpuszczać w meczach i byli w rytmie meczowym, aczkolwiek do Asencio nie mam żalu - DLA MNIE TO KOZAK DO GRY W PIERWSZEJ "11"

- 1
#realmadryt
Jedna śmieszna rzecz tego dnia. Psy katalońskie to debile i wykopowi kibice RM😉
https://x.com/sportowy_kanal/status/2053535722187956413?s=46&t=WdgT47sSRwQcEDSzsxoxeA
Jedna śmieszna rzecz tego dnia. Psy katalońskie to debile i wykopowi kibice RM😉
https://x.com/sportowy_kanal/status/2053535722187956413?s=46&t=WdgT47sSRwQcEDSzsxoxeA
Znienawidzony przez zakompleksionych varceloniarzy, okradziony ze złotej piłki, atakowany na tle rasowym bez powodu przez rasistowskich visca łebków, mimo to zawsze widać uśmiech na jego twarzy, nawet w tych trudnych chwilach, ponieważ zna swoją wartość i jakaś śmieszna ustawiona liga nie jest w stanie złamać jego mentalności zwycięzcy, męczennik XXI wieku, wrócisz silniejszy po wakacjach z wygranym mundialem na koncie i znowu ujrzymy najlepszą wersję wiecznie pogodnego Viniego, który nie boi się
źródło: image
Pobierz@SiemaWaliszKonia: slaby bait
konto usunięte via Wykop
- 7
@SiemaWaliszKonia: xDDDD zaśmiałem nawet
- 36
Mambeppe niczym największy sigma, mając w dupie wszelkie konwenanse, sam ciśnie bekę ze swojej drużyny przy 0:2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
źródło: IMG_3578
Pobierz@okzegaroski: przecież PSG z Mbappe c---a by ugrało, bo tam cała drużyna gra w obronie
@chokysrocky: Chłop nawet na stadion się nie wybrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tam musi być super atmosfera w szatni
Patrzcie visca łebki, o tym trofeum możecie tylko pomarzyć, varca już nigdy nie wygra ligi mistrzów, bo tam sędziowie pod was nie drukują ¯\(ツ)/¯ HALA MADRID! 15 UCL
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
źródło: image
Pobierz@SiemaWaliszKonia: leki
@SiemaWaliszKonia: psychiatryk
konto usunięte via Wykop
- 48
@nervous_breakdown: "Nie biorę tej porażki na siebie"
@nervous_breakdown: "Nie biorę żadnej odpowiedzialności za żenadę jaką odwalają moi piłkarze"
KIBICE BARCELONY Z WAZNYM PRZEKAZEM - SĄ WDZIĘCZNI OSOBIE BEZ KTOREJ NIE BYŁOBY TEGO MISTRZOSTWA! RODZINA (。◕‿‿◕。)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
źródło: 1000024762
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@SiemaWaliszKonia: Gracias Panie Negreira <3 na zawsze w serduszku
- 1
@mikeorabo96: Miło widzieć, że siedzi tu jakiś kibic blaugrany pamiętający o legendach, szacunek




















