Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W rdr2 zagramy o północy z czwartku na piątek, czy o północy z piątku na sobotę? Bo już się pogubiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ps4 #rdr2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

można gdzieś zakupić wersje specjalną bo ole ole mnie wydymało oczywiście chodzi mi o wersje pudełkową
#rdr2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurła, miałem nie kupować tej gry, ale jak widzę taki hajp na nią to chyba sobie jednak zakupię egzemplarz :D
tylko nie wiem czy może najpierw lepiej w jedynkę zagrać?
#rdr2 #xboxone #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seeksoul: moim zdaniem warto bo już w samych trailerach było pełno odniesień do jedynki i widać, że pokażą źródła wielu kluczowych wątków z jedynki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kreA: 5 dni ale nie miesiac co nie zmienia faktu ze granie w gta V na xbox 360 to byla katorga, rozdizlak 640x480, 20-30 fps i grafika na low. Wiem bo sam tak przechodzilem i zaluje ze nie poczekalem na wersje na PC ktora mi dziala w ultra na 120 fps ;/
  • Odpowiedz