Jak jechałam autobusem to podczas przewijania mirko rzuciło mi się o oczy, że jakieś #bordo wrzucało coś o #radio w którym grajo stare mało znane kawałki. Teraz nie mogę odnaleźć tego wpisu :(

Poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam co słuchać w pracy

#pomocy #szukam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedząc w wannie dotarła do mnie taka myśl.

Czy jest to możliwe że pionami i poziomami rur przyłączeniowych z wodą można przesyłać jakieś sygnały dźwiękowe na duże odległości?

np. ze studenki oddalonej 500m do mojej wanny?

Skąd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyż siedząc w wannie usłyszałem przejeżdżająca karetkę na sygnale (ok. 2 sek) dźwięk szybko wzrósł i tak samo szybko zanikł.


@hsvduivbsh: A kratki wentylacyjnej (która ładnie zbiera odgłosy z dachu) w łazience nie masz? :) (jak nie masz - to bardzo współczuję)
  • Odpowiedz
Hehe skislam xd przeglądam sobie w łóżku stacje radiowe na telefonie, trafiam na jedną, godzina równo 00:00 i leci Polski hymn, wtf myślę, poczekam do końca żeby sprawdzić, co to za prawilna stacja tak nadaje. Okazało się, że to jedyne i niepowtarzalne Radio Maryja Hehe #heheszki #radio #djtadeusz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jemy rano śniadanie, w radiu pogrywa RMF. Jest godzina ~10, RMF FM gdzieś rozdawało choinki za darmo, reporter idzie na początek kolejki porozmawiać z chętnymi na choinkę. "od której Pan tu stoi? A od 3:30"

Choinki były rozdawane od 11. :O

#oswiadczenie #radio #dziendobry #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawilnie przypominam o jedynej słusznej stacji radiowej w okresie przedświątecznym - RMF Classic

Kolędy niemal 24/7. Tak aby odchamić się przed świętami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akcja Najpiękniejsza Muzyka Na Święta (od 13 do 26 grudnia 2014 roku) stanowi kontynuację pionierskiego w Polsce projektu radiowego, który cieszył się w ubiegłych latach ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Także w tym roku, jeszcze przed jego startem, RMF Classic otrzymywało mnóstwo pytań i próśb od słuchaczy oczekujących
Nivis - Prawilnie przypominam o jedynej słusznej stacji radiowej w okresie przedświąt...

źródło: comment_4YuHaeDnTVAZlIl8aySk3KdTXdSuP0cS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nivis: kompletnie tego nie rozumiem. zwykle przy pracy slucham rmf classic (choc nieco juz nudzi, bo grajo codziennie prawie to samo), ale przez te ich koledowanie wlacze ich dopiero po swietach; jakbym chcial koledy, to przeciez majo rmf xmas czy co tam
  • Odpowiedz
rmf xmas czy co tam


@villain: Ten kanał jest tylko via internet dostępny, a RMF Classic można słuchać w zwykłym radiu. Nikt zresztą nie zmusza do słuchania świątecznych piosenek w święta ale chyba lepiej posłuchać czegoś nastrojowego niż czegoś co leci niezależnie czy lato czy zima. :)
  • Odpowiedz
Mam #pytanie. Ktoś kojarzy utwór muzyczny grany w tym filmiku?

Tak, napisałem do autora - milczy na #facebook oraz milczy na #poczta

Tak, starałem się wyłapać słowa z piosenki i wyszukać ich w #google z dopiskiem "lyrics" (tekst piosenki)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpine, Sony, Pioneer czy może jakieś inne?

Jakie radio polecacie i dlaczego?

Używałem wcześniej Sony i było ok, podobno alpine jest lepsze w tej cenie?

#samochody #radio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fstab: ja pioneera nie polecam jeśli zamierzasz słuchać czasem radia, bardzo słabo ściąga, przed nim miałem sony i było o wiele lepsze w odbiorze stacji radiowych
  • Odpowiedz
@fstab: a jeszcze masz kenwooda i JVC, to kenwooda ma brat i też dobrze ściąga,a co do sony to brac jakiś lepszy model bo te najtańsze najprostsze modele mają niby oddzielne wyjście chich na subwoofer ale regulując balans na głośnikach regulujesz też subwoofer czyli wyjście na chinch jest zmostkowane z wyjściem głośnikowym, uważam że powinno być oddzielnie
  • Odpowiedz