Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@bluehawaii91: klasyczna jest na autoplayerze w nocy, a przynajmniej kiedyś byla
- 2
@kavillock: @bluehawaii91: absolutnie nie biorę tego do siebie :) każdy słucha to co lubi i nie można nikogo zmuszać do niczego.
W radiowych spamlistach rock bije wszystko na głowę(55 osób rock, gdzie elektorniki, trensy itp zbierają w granicach 20-30 zapisanych osób) - więc pod takich słuchaczy jest ułożony pilot. w założeniu jest tak że 6-16 gra muzyka "normalna", 16-22 - rock , 22 - 6 feelsy i spokojności.
W radiowych spamlistach rock bije wszystko na głowę(55 osób rock, gdzie elektorniki, trensy itp zbierają w granicach 20-30 zapisanych osób) - więc pod takich słuchaczy jest ułożony pilot. w założeniu jest tak że 6-16 gra muzyka "normalna", 16-22 - rock , 22 - 6 feelsy i spokojności.
- 1
#krotkofalarstwo #radio
Siemka
Czy ktoś z Mirków ma może Icoma ic 7100 ? Jak już zapytałem o radio to wypada zapytać o mikrofon Kenwood MC 60A.
Piszcie śmiało + i -
'73!
Siemka
Czy ktoś z Mirków ma może Icoma ic 7100 ? Jak już zapytałem o radio to wypada zapytać o mikrofon Kenwood MC 60A.
Piszcie śmiało + i -
'73!
- 10
Radio Wolne Mirko FM - #rwmfm zaprasza na audycję:
22:00-00:00 - Audycja posucka #posucknadaje
Mimo, że poniedziałek i godzina wieczorna - polecam zostać. Będziemy słuchac #rock, trochę wczesnego #metal u, #rockprogresywny oraz innych muzycznych wspaniałości.
22:00-00:00 - Audycja posucka #posucknadaje
Mimo, że poniedziałek i godzina wieczorna - polecam zostać. Będziemy słuchac #rock, trochę wczesnego #metal u, #rockprogresywny oraz innych muzycznych wspaniałości.
źródło: comment_r2xKjtWz64oQ22AAwo1du3Vg6PU6MFmE.jpg
Pobierz- 0
- 0
- 10
- 1
Witamy i zapraszamy!
Spamlisty: |
Spamlisty: |
- 0
@tor_Arka: super!
Lewandowski w radiu mówi, że był niewyrośnięty, mniejszy od kolegów i wszyscy twierdzili, że nie da rady ale on się nie poddał, bo zawsze chciał być piłkarzem. Lama już myślał, że wyjedzie z tekstem o piciu mleka albo jedzeniu owoców lub witamin, a ten ciśnie bez cienia żartu, że Huawei "make it possible". Jasny gwint... #reklama #lewandowski #pilkanozna #radio
- 10
Cześć !
Godzinna audycja od 20:00 do 21:00 przy muzyce z poezją w Radiu Wolne Mirko Fm #rwmfm #pop #poezja #niemoje #muzyka #radio
Tego jeszcze nie było „Muzyka i poezja” w moim wykonaniu, czytam wiersze znane i amatorskie, a zaraz po mnie na audycje zaprasza Soplowy „Relaxing World Ep. 1” http://rwmfm.pl
Pozdrawiam Krukwbieli
Godzinna audycja od 20:00 do 21:00 przy muzyce z poezją w Radiu Wolne Mirko Fm #rwmfm #pop #poezja #niemoje #muzyka #radio
Tego jeszcze nie było „Muzyka i poezja” w moim wykonaniu, czytam wiersze znane i amatorskie, a zaraz po mnie na audycje zaprasza Soplowy „Relaxing World Ep. 1” http://rwmfm.pl
Pozdrawiam Krukwbieli
- 0
@HaloJadzia: ja pamiętam tylko to:
3
Wstrząsająca historia zabójstwa. Opowieść skazanej morderczyni.
Wstrząsający wywiad z kobietą, która przy pomocy przyjaciela i pasierbicy zabiła swojego partnera. Bardzo mocny materiał, polecam.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Od kiedy będzie cyfrowe radio w Polsce i czy to będzie DAB, czy DAB+?
Czy antena telewizyjna odbierająca kanały od 21 do 60 będzie łapać też radio cyfrowe, czy akurat te częstotliwości wytnie i trzeba ją przerobić?
#radio #elektroda #pytaniedoeksperta
Czy antena telewizyjna odbierająca kanały od 21 do 60 będzie łapać też radio cyfrowe, czy akurat te częstotliwości wytnie i trzeba ją przerobić?
#radio #elektroda #pytaniedoeksperta
@i_love_poland: już jest dab+
- 0
@naimad77: Jakby tak samo Polskie radio które zajmuje obecnie 4 kanały przeszło na DAB+ to by zwolniło miejsca na 50 nowych stacji w systemie DAB+ już teraz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Elo Mirki, moja koleżanka bawi się radiowca, już od jakiegoś czasu. Niedawno wpadła na pomysł zrobienia audiobooka na dwa głosy do książki "Adam" Teda Beckera. Tydzień temu powstał pierwszy odcinek, o 21.30 w każdą sobotę można słuchać w SIM Radiu a po audycji, na facebooku i tak zawsze będzie link z nagraniem. Zakładam w związku z tym nowy tag #wieczorzthrillerem i w każdą sobotę będę tu wrzucał kolejny odcinek (rozdział).
Witam w sobotni wieczór!
Zapraszam na „kruczanki” od godz.20:00 do 22:00 w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm #pop #rock #chillout #muzyka #radio - troszkę nietypowa audycja gdyż bez zamówień, ale z pozdrowieniami na panel pozdrowień i dodatkowo z prośbą o wpisywanie piosenek , wykonawców, zespołów których nie lubicie podkreślam - NIE LUBICIE! , oczywiście nie będę złośliwa i nie
Zapraszam na „kruczanki” od godz.20:00 do 22:00 w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm #pop #rock #chillout #muzyka #radio - troszkę nietypowa audycja gdyż bez zamówień, ale z pozdrowieniami na panel pozdrowień i dodatkowo z prośbą o wpisywanie piosenek , wykonawców, zespołów których nie lubicie podkreślam - NIE LUBICIE! , oczywiście nie będę złośliwa i nie
Słucham RMF FM, w przerwie wspominają o filmiku z miśkiem Coca-Coli, komentarz DJ-a, po odpowiednich zmianach kropka w kropkę jak skomentował @SerCheddar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać skąd czerpią inspirację .... Szkoda, że nie byłem w stanie nagrać.
#radio
Widać skąd czerpią inspirację .... Szkoda, że nie byłem w stanie nagrać.
#radio
źródło: comment_ZiCemNBWMXRiRhZrUa8zffWqIBBpsy2y.jpg
Pobierz613
Wojciech Mann naśladuje dźwięki z powieści czytanej na antenie

Fragment piątkowego poranka w „Trójce”, w którym Wojciech Mann dodaje "dźwięki paszczą" do książki, czytanej przez Michała Nogasia.
z- 93
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Dziękuję Wam za obecność na audycji o mieście #lodz w #rwmfm !!
Było mi bardzo miło widzieć Was w tak licznym gronie.
Mam nadzieję ze spojrzycie trochę inaczej na tą smutną i zapomnianą część Polski - bo uwierzcie mi że warto. I mówię to także do Was Łodzianie... nie mamy się czego wstydzić - wręcz przeciwnie. Przestańmy sami szkalować nasze miasto. Bo nie warto i jak tak dalej pójdzie
Było mi bardzo miło widzieć Was w tak licznym gronie.
Mam nadzieję ze spojrzycie trochę inaczej na tą smutną i zapomnianą część Polski - bo uwierzcie mi że warto. I mówię to także do Was Łodzianie... nie mamy się czego wstydzić - wręcz przeciwnie. Przestańmy sami szkalować nasze miasto. Bo nie warto i jak tak dalej pójdzie
źródło: comment_VBRHo9LcyFvTyEn03gmsKTDPx9cdEZ08.jpg
Pobierz- 0
@beroslaw: Oooo fajna lista. Chociaż to bym zapodał jeszcze https://www.youtube.com/watch?v=MGE4jPpVE9I ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 23
Witajcie!
Dzisiaj o godz 21:30 w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm rozpocznie sie audycja w całości poświęcona #lodz !!
Będzie muzyka z Łodzi i o Łodzi. Zobaczymy czy Łódź to miasto meneli moi drodzy. Nie będę przyjmował propozycji muzycznych ale czekam na Wasze opinie i wypowiedzi na temat tego wspaniałego miasta! Jako rodowity Łodzianin nie będę stał z boku gdy mi miasto obrażają...
Dziękuję za pomoc w
Dzisiaj o godz 21:30 w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm rozpocznie sie audycja w całości poświęcona #lodz !!
Będzie muzyka z Łodzi i o Łodzi. Zobaczymy czy Łódź to miasto meneli moi drodzy. Nie będę przyjmował propozycji muzycznych ale czekam na Wasze opinie i wypowiedzi na temat tego wspaniałego miasta! Jako rodowity Łodzianin nie będę stał z boku gdy mi miasto obrażają...
Dziękuję za pomoc w
źródło: comment_7aTtQmqrQJY52MUtYkvSUG0bY9LNduYj.jpg
Pobierzwiiiiiir fahren nach... Lodz! :3
- 1
@Randomowy_nick1: a znajdzie
















Słuchaj: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Czat: http://www.rwmfm.pl/czat-zastepczy/
skype: RWMFMradio
#rwmfm #szaremelodie #poezjaspiewana #poezja #muzyka #radio #normalnaaudycja
źródło: comment_O4Rfba8PfrMX9bgNt18i7jYjQm5pVGHy.jpg
Pobierz