Drogie Słuchawki i Słuchacze!
Zgodnie z tym, co napisał wcześniej @mpower, dzisiaj o godzinie 20:00, w Radiu Wolne Mirko FM, #rwmfm , po raz pierwszy na Naszej antenie usłyszycie wyżej wymienionego mireczka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale żeby nie szedł tak na gołą klatę, na pierwszy ogień, jak Rambo w dżungli, zaraz przed nim wystąpię mua, już od godziny 19:00. Będzie krótko, #rock owo i konkretnie. ( ͡
posuck - Drogie Słuchawki i Słuchacze!
Zgodnie z tym, co napisał wcześniej @mpower, ...

źródło: comment_VJ2eKzklLGZn7KUyKvOYtkAGIOuFSDXO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@posuck: ja to bym musiał mieć 2 pokoje, jeden taki analogowy, w drzewnie jak stara biblioteczka i tam analog, stare wielkie jbl'e, mega ciepłe brzmienie ach miód a w drugim home cinema z projem.
  • Odpowiedz
Dobranoc !!!

Kolejne #kruczanki – Chillout na Radiu Wolne Mirko Fm już za tydzień. Dziękuje ślicznie za udział w audycji – spokojnej nocy życzę! #chillout #ambient #elektronic #pop #muzyka #radio #rwmfm

Obiecane video: WYPOWIEDZENIE ZNAJOMOŚCI
https://www.youtube.com/watch?v=-878GlpKstM&feature=youtu.be
Krukwbieli - Dobranoc !!!

Kolejne #kruczanki – Chillout na Radiu Wolne Mirko Fm ju...

źródło: comment_8x0ajM3hjnF1r7veE2K8BNISSAmMLMcb.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerzy Sosnowski zwolniony z Trójki
Dziennikarz związany ze stacją od lat, napisał o zwolnieniu na swojej stronie internetowej www.jerzysosnowski.pl.

(...) Jerzy Sosnowski był związany z Polskim Radiem od 2000 roku. Najpierw pracował w Dwójce, a w Trójce od lutego 2001 (z przerwą w latach 2007-2009) był jednym z prowadzących audycję publicystyczną Klub Trójki. Prowadził również Literackie Biuro Śledcze, a od 4 września 2009 także Trójkowy Znak Jakości.

http://www.rp.pl/Media/160319427-Jerzy-Sosnowski-zwolniony-z-Trojki.html

http://wyborcza.pl/1,75478,19781281,jerzy-sosnowski-zwolniony-z-radiowej-trojki-powod-utrata.html
BaronAlvon_PuciPusia - Jerzy Sosnowski zwolniony z Trójki
Dziennikarz związany ze st...

źródło: comment_zGRSDq6W3zO5qdi8Fo6AGlFCYZ182YBX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie!

Niedawno świętowaliśmy pół roku działalności. Naszym celem na następne pół roku był nowy czat i większa liczba prezenterów.
Tak się fajnie składa, że nowy czat już od tygodnia testuje się na naszej stronie - to pierwsza dobra wiadomość.
Drugą dobrą wiadomością jest to, że dzisiaj o 22:30 na naszej antenie debiutuje nowy prezenter @HuItaj, a prawdopodobnie pod koniec tygodnia usłyszymy @mpower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przywitajcie ich serdecznie! Dziewicza
rwmfm - Witajcie!

Niedawno świętowaliśmy pół roku działalności. Naszym celem na na...

źródło: comment_LPi7v9763F9Zf3CPHZGJZT512Sk84KMc.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infrass: W dobieraniu muzyki i prezenterów kierujemy się przede wszystkim głosem naszych słuchaczy - patrząc po spamlistach fanatyków reggae praktycznie nie ma. Z podobnych względów nie gramy już praktycznie rapu.

@Roszp: Ależ spamlista z poezją jest od dawna i ma się świetnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej!
Wiecie co? Wtorek jest.. a jak nie wiecie co się dzieje we wtorek to tam na dole na obrazku jest napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także ten.. Do usłyszenia w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm
Do spamlist się zapiszcie jak lubicie #blues ... zawołam, nie przegapicie, wszyscy zadowoleni.
Jak nie lubicie bluesa to możecie sobie wybrać inne... jak kto woli.
Do usłyszenia na #bluesnadobranoc
beroslaw - Hej! 
Wiecie co? Wtorek jest.. a jak nie wiecie co się dzieje we wtorek t...

źródło: comment_ZOildXRnqKJ9RFXGXtFiLyff1NAAfbIU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krukwbieli: Jak zwykle po fakcie, ale doszedłem czego zabrakło. Chyba że miało być, tylko się nie zmieściło. Raczej mało dyskotekowe, ale znane na świecie i do dziś grane przez ulicznych grajków. I jeszcze dobre do nauki włoskiego. Otto, znaczy oto :) Toto Kotuńjo:
totalski - @Krukwbieli: Jak zwykle po fakcie, ale doszedłem czego zabrakło. Chyba że ...
  • Odpowiedz
Mam wodomierze techem ze zdalnym odczytem, chyba radiowym. Czy da sie jakimś tanim sposobem pobierać dane z tych liczników? Tryb read-only, nie chce nic w nich mieszać.
Nie wiem jak to otagować, nie bijcie jak coś
#radio #diy #elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zemsta się dokonała na antenie #radio #wroclaw :D
w skrócie: jest tam taka audycja z poradami, zadzwonił teraz gościu spytać się o tematy podziału majątku po tym jak żona spier***iła od niego z dnia na dzień, pogadali o aspektach prawnych podziału majątku a on na koniec "podziękował" jej podając ją z imienia i nazwiska :P adresu nie zdążył podać ;)
#oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach