Zaprawdę powiadam Wam, że nie zakwalifikujemy się do Euro 2020.

Jeśli będzie inaczej, popełnię rytualną pastę o serwerowni.

#pzpn #pilkanozna #kadra #l--------------l
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurga09: Piszesz o Mundialu, na którym każdy z 32 zespołów dysponuje przynajmniej przyzwoitym potencjałem – niespodzianki muszą się zdarzać przy takiej imprezie. W kwalifikacjach do Euro będzie 10 grup, po 5,6 zespołów. Awansuje z każdej po 2 zespoły. Aktualni liderzy pociągną kadrę przez kwalifikację. Bez większych kłopotów powinien być awans. Oczywiście turniej główny to zupełnie inna zabawa. Jeśli Brzęczek mądrze nie przemodeluje zespołu, to szybkie 3 mecze i do domu.
  • Odpowiedz
Wszystko przez Szpakowskiego...

Zibi przeglądając oferty ogląda mecz, tam na okrągło 'okazja! Okazja! OKAZJA, OKAZJAAA! ALE OKAZJAAA!'
...i faktycznie, patrzy - 'Brzęczek - 12,50PLN/h OKAZJA'...

#pzpn #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prywatnie Brzęczek jest wujkiem Jakuba Błaszczykowskiego i jego menedżerem. Mylą się ci, którzy twierdzą, że Kuba będzie forowany z tego tytułu. Kuba pod okiem Brzęczka odzyskał pełnię zdrowia po kontuzji pleców i mógł pojechać na MŚ do Rosji. "Błaszczu" z pewnością pomoże w budowaniu atmosfery w nowej, przewietrzonej szatni Orłów.

Atmosfery. Atmosfery.

#pzpn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zobaczmy kto powinien być selekcjonerem z Polskich trenerów według wykop.pl. Zapraszam do ankiety.

#pilkanozna #reprezentacja #pzpn #ekstraklasa

Kto selekcjonerem wg wykopu z Polski?

  • M. Brosz 5.7% (15)
  • J. Brzęczek 13.6% (36)
  • H. Kasperczak 11.0% (29)
  • I. Mamrot 4.5% (12)
  • L. Ojrzyński 4.9% (13)
  • T. Pawłowski 1.9% (5)
  • M. Probierz 26.9% (71)
  • M. Skorża 3.4% (9)
  • P. Stokowiec 4.2% (11)
  • J. Urban 23.9% (63)

Oddanych głosów: 264

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten nowy trener reprezentacji Polski to porażka, czytając jego historię myślałem że padnę. Żadnego sukcesu, wszędzie wyrzucony lub rozwiązany kontrakt. Kompletnie nie ma żadnego sukcesu na koncie i nigdy nie trenował nawet ekstraklasy. Wszystko i tak zależy od zawodników, ale on jako trener będzie porażką.
Już mogli Nawałkę zostawić byłby to lepszy wybór.
#pilkanozna #pzpn #mundial #reprezentacja #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach