Szukam fajnych i przyjemnych gier na psx aby pograć sobie na telefonie.
Grałem już w GTA2, jakąś Persone (fajna gra, gdyby nie to, że w pewnym momencie był jakiś błąd i koniec z grania...) i nie pamiętam co jeszcze.
Najlepiej aby jak najmniej trzeba było używać L i R :P.
#gry #playstation #psx #kiciochpyta
Grałem już w GTA2, jakąś Persone (fajna gra, gdyby nie to, że w pewnym momencie był jakiś błąd i koniec z grania...) i nie pamiętam co jeszcze.
Najlepiej aby jak najmniej trzeba było używać L i R :P.
#gry #playstation #psx #kiciochpyta


























Ściągam parę gierek i zobacze jak to na klawi jest. Nie wiem czy warto inwestować w pady. A przy okazji co najszybciej psuje się w padach do PC za 15 zł i jakie pady polecilibyście najbardziej?
#pytanie #emulator #emulacja #playstation #psx #pad #pady #gry
ja mam taki: