Chętni na sloty?

Tales of Graces™ f + Tales of Xillia™ - 63 PLN
Bayonetta - 16,50 PLN
Vanquish - 16,50 PLN

Razem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki!
Ponawiam 'ogłoszenie'!
PILNIE potrzebuję (niestety () ) sprzedać PS3

Ktoś poratuje Mirka w potrzebie?
A może ktoś ma pożyczyć 8
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grałem w wiele horrorów ale żaden nie dorasta do pięt temu co właśnie ukończyłem. Mowa o Condemned 2 Bloodshoot, pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Mroczne i przerażające lokacje oraz przeciwnicy, klimat tak gęsty że można kroić maczetą jak smog w Krakowie. Nie zliczę ile razy serce podskoczyło mi do gardła. Kilka razy musiałem spauzować i chwilę odetchnąć.

Oczywiście jedyny prawilny sposób grania to zaciemniony pokój i słuchawki na uszach.

POLECAM!!!
#gry
dzangyl - Grałem w wiele horrorów ale żaden nie dorasta do pięt temu co właśnie ukońc...

źródło: comment_KhI4QDvbFiLc0RU7lqvnTRwh7soWbhaG.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce ktoś się na coś złożyć?

Mnie głównie interesują dwie poniższe gry (lub tylko MGS:GZ), ale wiem, że konto można doładować kwotami 20/40/xx itp zł więc nie ma problemu jakby się kupiło zdrapkę o wartości 100zł taniej na allegro (są po 94zł najtaniej z tego co widzę) i dobrało jakieś gry.

Jakieś propozycje co można dodać (DLC do innych gier też może być) i czy ewentualnie ktoś jest zainteresowany?

ja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oczywiscie podac dane karty bo mimo iz gry za darmo z ps+ to trzeba podac wszystkie dane


@bart88uk: Mam ps+, nie podawałem danych karty. Nawet jeśli chcesz kupić jakąś grę z ps store to nie musisz podawać danych karty. Plusa możesz doładować kupowanymi kodami, zresztą portfel też tak możesz doładować. Różnica między tym, a kartą jest taka, że kody są tylko na 100 zł i chyba 200 zł.
  • Odpowiedz
Naszło mnie na konsolę i tak zastanawiam się, którą wybrać a wolę zapytać bo jestem zielony w tym temacie. Budżet mam nawet na Xbox one czy ps4 ale bardziej chodzi mi o koszty po zakupie. Na 360 czy ps3 gry są tańsze więc tak oto się waham. Domyślam się, że każdy będzie zachwalał swoją ulubioną markę bądź tą co posiada więc wysłucham wszystkich głosów nawet tych mało obiektywnych :)

#kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już nie długo( ͡º ͜ʖ͡º)

Fix PSN Content Install ALL Content

*Add Riff/Rap To exdata Ann Try To Get them to activate

*Try And Get Showtime Player to run (LATER WAY WAY LATER)

#ps3 #pexploit
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yacolek: ta opcja istnieje ale jest potrzebny 'eidrootkey' ktorego nie da sie uzyskac na OFW (,), ja głownie bede czekal(trochhe bedzie czekania) az bedzie mozna homebrew odpalac :d
  • Odpowiedz
#gry #ps3 #kupkawstydu2014 #kupkawstydu2015

Kilka gier, które co prawda zacząłem jeszcze w zeszłym roku, ale ukończyłem dopiero w tym:
Ace Combat: Assault Horizon – lekkie rozczarowanie, po “Modern Warfare z samolotami” spodziewałem się jednak czegoś więcej. Doceniam to, że twórcy starali się jak najmocniej urozmaicić krótką kampanię, ale etapy z helikopterami trochę wybijały mnie z rytmu, bo zupełnie inaczej się nimi sterowało. No i fabuła... Jakoś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie skończyłem misję w szpitalu psychiatrycznym Moira w nowym #thief
Już miałem na tej grze psy wieszać, a tu nagle taka fajna i klimatyczna misja. Dopiero tutaj poczułem się trochę jak stary Garrett. Całej gry to nie ratuje, ale nie żałuję tych 7 dych na #psstore ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogli by zrobić jakiegoś remastera Deadly Shadows #kradlbym

#ps4 #
ovoxo - Właśnie skończyłem misję w szpitalu psychiatrycznym Moira w nowym #thief
Już...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps3
podzieli się ktoś plikiem z gry South Park chodzi o polskie napisy plik datalocalizedpl.oaf z wersji pc nie działa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy do ps3 warto kupic jako drugi pad dualshocka 4? I czy wogole bedzie działał?
#ps3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, da się podłączyć telefon z #android do #ps3 aby służył jako głośnik?
Chciałbym sparować konsolę z telefonem, a do telefonu podłączyć sobie słuchawki.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tatarysh: W akcesoriach można ustawić by dźwięk czatu, albo cały dźwięk wychodził przez kartę dźwiękową na usb. Sam testowałem takie rozwiązanie raptem 2 dni temu, więc mogę ręczyć, że działa.
  • Odpowiedz
Myślę nad zakupem #ps3 albo #xbox360 Która z tych konsol bardziej polecacie? Jestem niedzielnym graczem i chiałbym raz na jakiś czas odpalić gta V czy jakąś fife z kumplami. Proszę o rady :) #konsole #gry
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupował ktoś z Was może od MajFrendów p------ę pada do PS3? http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-11-colors-Colorful-Bluetooth-Wireless-game-controller-for-PS3/1773187392.html
Sprzedawca twierdzi, że jest "1:1 as original" tylko bez nadruków, ale one za dopłatą też są możliwe. Najbardziej mnie interesuje czy komputer będzie go poprawnie widzieć tak jak pada od PS3 i jakość oraz czułość analogów.

#aliexpress #pad #ps3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrojanPL: Po prostu nie łapie go jako pada PS3, a sterowniki które mam dodatkowo symulują go jako pada do Xboxa (dzięki czemu chociażby gry na Steam nie mają z nim żadnych problemów).
Jeśli chcesz pada tylko pod PC to szukałbym czegoś dobrze działającego właśnie na PC.
  • Odpowiedz