Wpis z mikrobloga

Naszło mnie na konsolę i tak zastanawiam się, którą wybrać a wolę zapytać bo jestem zielony w tym temacie. Budżet mam nawet na Xbox one czy ps4 ale bardziej chodzi mi o koszty po zakupie. Na 360 czy ps3 gry są tańsze więc tak oto się waham. Domyślam się, że każdy będzie zachwalał swoją ulubioną markę bądź tą co posiada więc wysłucham wszystkich głosów nawet tych mało obiektywnych :)

#kiciochpyta #ps4 #ps3 #playstation #xbox360 #xboxone #xbox #pytanie

PS: wiem, że zaraz będzie hasło #wincyjtagow ale potrzebuję dość szybko podjąć decyzję (dokładnie to do jutra).
  • 16
  • Odpowiedz
@webster90: jeśli chodzi o gry ps4 jest lepszą.
Jeśli chodzi o obsługę multimediów, stabilność trybu MP to Xbox jest lepszy.
Poprzedniej generacji bym nie brał pod uwagę. Jest juz wygaszana.
  • Odpowiedz
@dzban_owocowy: Akurat jestem tego typu człowiekiem, że gry kupuję. Nie mam dużej kolekcji ale jak coś mi się spodoba to dlaczego mam za to nie zapłacić? Piractwa nie popieram i pewnie nikt by nie ściągał piratów jeżeli w polskiej dystrybucji byłyby filmy/seriale/gry w rozsądnych cenach.
Jeżeli chodzi o wybór konsoli to ekonomia nie ma tutaj zastosowania ale nie ukrywam, że zamiast kupić 2 gry na ps4 wolę kupić 4 na ps3.
  • Odpowiedz
@Kasztani: jeszcze nic ale na początek chyba wezmę używanego xboxa 360 a jak się wkręcę to pewnie będę myślał nad one albo ps4. W XB jak dla mnie ma wygodniejszego pada.
  • Odpowiedz