Ale bym sobie obejrzał nowy serial na kanwie wydarzeń Saula, który trafia do więzienia. Do tego samego przybywa również Michael Scofield. Obaj tworzą w pakt i postanawiają utworzyć szajkę, która wydostanie się z mamra. Dwa mózgi, które mogłyby stworzyć nowy kultowy sezon.

#bettercallsaul #prisonbreak #seriale #prawo #wiezienie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ye88: the 100 to typowa teenage drama ale osadzona w realiach sci-fi fabuła, gre aktorska jest na poziomie tak słabym ze ciężko przez to przebrnąć nie powiem już o tym ze brak tam jakiejkolwiek logiki, z tym edenem itd, oglądałem chyba 5/6 sezonów i była to droga przez mękę.
  • Odpowiedz
Mówcie co chcecie ale nakłucie w twarzą Paula przez wdowę po jego byłym partnerze jest najlepszym odwołaniem się do przeszłości w serialu piękna sprawa
#prisonbreak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co "firma" tak bardzo chciała zdejmować jakieś zabezpieczenia ze scylli skoro wystarczyło zjechać windą, włożyć karty i wyciągnąć urządzenie? To jakiś błąd fabuły jest?
#prisonbreak #seriale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach