Cze mirki. Dostałem dziś telefon z zaproszeniem na rozmowę do ING na stanowisko Przedstawiciela Bankowego. Mam się zajmować Rachunkiem bankowym dla firm, Produktami kredytowymi dla firm, Produktami oszczędnościowymi dla firm i Leasingiem.
Czy ktoś z was pracuje bądź pracował na tym stanowisku?
Proszę o jakieś informacje czy warto podejmować tam pracę, ile można zarobić.
ave
Czy ktoś z was pracuje bądź pracował na tym stanowisku?
Proszę o jakieś informacje czy warto podejmować tam pracę, ile można zarobić.
ave



















A mówią, że w Polsce nie ma pracy.
#praca #pracamarzen #czegotoludzieniewymysla #hajssiezgadza