Od sprzedawcy huawei:

"Since 2014/9/22,we got about 200 orders about smartphone. All that orders came from Poland on one day." #polandstronk

#wish
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Canaretto: co ciekawe porównanie Kozaków do paznokci w organizmie kraju, które trzeba ,,przycinać'', ale nie mają żadnej większej roli jest właściwym cytatem tak polska szlachta miała się zwrócić do Kozaków gdy przyjechali na elekcje Władysława IV Waze mimo, że ich głosy pokrywały się opinią reszty szlachty.
  • Odpowiedz
@klocek_lego: Mógłby sobie załatwić porządny prompter, najlepiej 3, tak jak używa Obama. Dużo bardziej poważnie i naturalniej wyglądają takie przemówienia jak sie poprawnie nauczy z tego korzystać.
  • Odpowiedz
@skibi: Dlaczego? Przecież to prawda. Przy całej gloryfikacji Powstania Warszawskiego nie ma miejsca na rzeczową dyskusję o tym, jak absurdalnym był pomysł jego wywołani - bez porozumienia z rządem na emigracji, bez planu, z wywiezioną bronią itd., a jak się czyta bełkot Okulickiego to się można porzygać. Przecież np. taki Anders chciał sądzić pajaców za tą awanturę odpowiedzialnych... Tak, bohaterstwo, owszem, żołnierzy jak i mieszkańców, ale dowódcy (których zdecydowana większość
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Teraz jesteśmy mądrzy, bo wiemy więcej. Oni zapewne myśleli, że wywołają powstanie, potrwa ono kilka dni, wyzwolą Warszawę, a potem przywitają w niej Ruskich. Wiadomo - kwiat narodu poszedł do piachu, ale jednak Powstanie trzeba gloryfikować jako akt bohaterstwa, taki krzyk rozpaczy. Ciężko mi źle wypowiadać się o Powstaniu. O dowódcach i owszem, ale o samych powstańcach złego słowa nie mogę napisać.
  • Odpowiedz