caly czas sie krytykuje, ze w tym kraju nie dziala to dobrze, tamto, to bym zmienil, to r------l, a teraz zgola inne pytanie, co uwazacie, ze dobrze funkcjonuje w tym kraju? co byscie pochwalili? #polska #pytanie #mentalnosc #polandstronk
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
semperfidelis
- 2
@vitalic_stamina: Banki, telekomunikacja, ogólnie informatyzacja.
M4ks
- 4
@vitalic_stamina: banki, telefonia komórkowa. Pojdz na zachód, do Niemiec, Francji czy UK i spróbuj otworzyć konto czy kupić mobilny internet w LTE za grosze jak u nas :)
- 1
- 19
Od sprzedawcy huawei:
"Since 2014/9/22,we got about 200 orders about smartphone. All that orders came from Poland on one day." #polandstronk
#wish
"Since 2014/9/22,we got about 200 orders about smartphone. All that orders came from Poland on one day." #polandstronk
#wish
- 1
@svart: oj nie pamiętam, był na wykopie i było wielkie halo. :)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Po angielsku więc nie nadaje się na znalezisko, do tego większość jest znana, ale jako ciekawostka popołudniowa jak znalazł :)
#ciekawostki #polandstronk #whocares
http://culture.pl/en/article/youre-welcome-world-8-ways-weve-made-your-life-better
#ciekawostki #polandstronk #whocares
http://culture.pl/en/article/youre-welcome-world-8-ways-weve-made-your-life-better
- 9
Angela Merkel na Twitterze :
#siatkowka #pstoprawda #takaprawda #polandstronk
Ja nikogo do Polszy nie wysłałam, takie koszulki każdy sebix w sklepie może kupić
#siatkowka #pstoprawda #takaprawda #polandstronk
Sowieci pokonani, teraz czas na nazistów, a to wszystko we wrześniu xD
#siatkowka #polandstronk #heheszki
#siatkowka #polandstronk #heheszki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@be-was: HAHA stop polonizacji USA!!!!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 52
Wrzucam bo zajebiste.
Poland Stronk!
Poland Stronk!
źródło: comment_oPb9uZuSejM5C2gikMSwHfII141nioJx.jpg
Pobierz- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@L0gin951: TO JES RZYMSKI CHEŁM I MONGOLSKI KUŃ I MURZYŃSKA DZIDA
- 10
- 0
@Canaretto: co ciekawe porównanie Kozaków do paznokci w organizmie kraju, które trzeba ,,przycinać'', ale nie mają żadnej większej roli jest właściwym cytatem tak polska szlachta miała się zwrócić do Kozaków gdy przyjechali na elekcje Władysława IV Waze mimo, że ich głosy pokrywały się opinią reszty szlachty.
- 0
@jazgotx: Polska szlachta widocznie nie dostrzegała lub nie chciała dostrzec potencjału Kozaków, którzy w krytycznym momencie zwrócili się ku Rosji..
- 0
@budyniowy_hatifnat: co to za numerowane kulki?
- 2
@plnk: kosmici
- 58
@maciulski: widzę, że wreszcie ktoś kreatywnie rozwinął te, bądźmy szczerzy, "lekko" żałosne komiksy z Wielką Rzeczpospolitą rodem z komixxów:)
konto usunięte via Android
- 4
@klocek_lego: no, ładnie czytał z nosem w kartce
- 0
@klocek_lego: Mógłby sobie załatwić porządny prompter, najlepiej 3, tak jak używa Obama. Dużo bardziej poważnie i naturalniej wyglądają takie przemówienia jak sie poprawnie nauczy z tego korzystać.
- 4
- 0
- 235
- 20
@skibi: Dlaczego? Przecież to prawda. Przy całej gloryfikacji Powstania Warszawskiego nie ma miejsca na rzeczową dyskusję o tym, jak absurdalnym był pomysł jego wywołani - bez porozumienia z rządem na emigracji, bez planu, z wywiezioną bronią itd., a jak się czyta bełkot Okulickiego to się można porzygać. Przecież np. taki Anders chciał sądzić pajaców za tą awanturę odpowiedzialnych... Tak, bohaterstwo, owszem, żołnierzy jak i mieszkańców, ale dowódcy (których zdecydowana większość
- 3
@FrasierCrane: Teraz jesteśmy mądrzy, bo wiemy więcej. Oni zapewne myśleli, że wywołają powstanie, potrwa ono kilka dni, wyzwolą Warszawę, a potem przywitają w niej Ruskich. Wiadomo - kwiat narodu poszedł do piachu, ale jednak Powstanie trzeba gloryfikować jako akt bohaterstwa, taki krzyk rozpaczy. Ciężko mi źle wypowiadać się o Powstaniu. O dowódcach i owszem, ale o samych powstańcach złego słowa nie mogę napisać.
jaki #cebulak XD #polandstronk !!111
źródło: comment_9SuKpT1cq7TIF0tDS6eUaSa25Nv8O1tF.jpg
Pobierz





















