Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jest jakiś event na shiny bo złapałem yanme i nie wiem czy tak przyfarciłem?
#pokemongo
#pokemongo
@Szukam_loszki Szczęście, teraz event na pokemony śmieszki
- 0
@Leland_Palmer: ok, dzięki
Mam następujący problem: najprawdopodobniej po wymuszeniu aktualizacji gra zawiesza mi się za każdym razem po ok 5-10 sekundach od odpalenia. Restartowałam telefon, czyściłam dane, nic nie pomaga. Ktoś coś? Dodam, że na starszym telefonie, gdzie nie ma aktualizacji (ekran ładowania jest nadal "zimowy") gra śmiga normalnie. #pokemongo
- 1
@MissJK: W momencie jak zawiesiła mi się apka w czasie ładowania, otworzyłem widok aktywnych aplikacji (kwadratowy przycisk) - tam możesz "ubić" aktywne aplikacje przez wyrzucenie jej poza ekran.
- 1
@KORraN Niestety nie działa. Ale jest dużo ludzi, którzy mają podobno ten sam problem z S20, więc liczę, że jakoś to ogarną na dniach. W międzyczasie odpalę grę na starszym telefonie. Dzięki!
Pięć dito w ciągu godziny, oszaleli, wolałbym jeden shiny zamiast ich #pokemongo
- 0
@Leland_Palmer: Obojętnie jaki shiny by był lepszy od nadmiaru dito
Straszne gunwa lecą z incense aktualnie - same Seedoty i Polandballe.
- 0
@Leland_Palmer: aha xD
- 9
Alolan Exeggutor ?? powinien pójść sabotaż zbierania pieczątek bo to się już nawet śmieszne nie robi
#pokemongo
#pokemongo
- 25
- 12
Uodpornisz się dopiero przy czwartym sercu.
@zbyslaw33 ja mam takiego:
źródło: comment_1585661614h9Dd7xyGV6ryvBLQ7i0aic.jpg
Pobierz- 0
Może jakiś wykopowy turniej skoro można walczyć od 1 serca?
#pokemongo
#pokemongo
@FPNgda: Witam. Nie planujemy. Pozdrawiam
- 0
Wie ktoś czy to jest jakiś rzadki pokemon bo dosyć dawno temu go wyklułem z jajka i dzisiaj koledze pokazywałem swoje shiny i mówił że to kozak jest
#pokemongo
#pokemongo
źródło: comment_1585625880hWXBbCnPW57qoCvmWtgXEG.jpg
Pobierz@szumi_ameba: nawet normalny jest dosyć rzadki. Shiny jego to już rarytas i do tego jeden z najsilniejszych walczących pokemonów.
@sizuuu nikt, tylko @szumi_ameba jest jedynym graczem w Polsce.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateusz-bylinski popieram tutaj kolegę i wznosze toast monsterkowy za okuratną ekipke @DPary @poziomka90 @IgciuGD
No ja rozumiem ze ludzie latają na fly bo chcą mieć rzadkie poki, lub robić raidy bez wychodzenia z domu w miejscach gdzie zawsze jest full lobby. No ale u mnie w mieście jest taki smutny koleś(typ chyba 39lat) co zamiast latać gdzieś po świecie to lata w kolko po gymach i je zbija o 3-4 w nocy. I tak w dzień w dzień od chyba 2 miesięcy. A potem po 7-8
- 0
@-pafel: typowi gracze pogo są typowi.
Zostaw jak jest jeśli lokalizacja jest poprawna.
Nie zmieniaj bo tobie czy innym od pogo tak wygodnie.
Zostaw jak jest jeśli lokalizacja jest poprawna.
Nie zmieniaj bo tobie czy innym od pogo tak wygodnie.
@Leland_Palmer: no ale stety gdyby nie ingress i jego gracze, osoby od pogo nie miały by gdzie grać. Jeśli o mnie chodzi powinni oddzielić oba "światy" gdyż jedni i drudzy mieszają a tak by było bardziej przejrzysto
Siedzisz w domu.
Odpalasz grę.
Oooo czensi, może szajni?
Nje ma szajni.
Odpalasz drugie konto, łapiesz by mieć na trade.
Klikasz.
Odpalasz grę.
Oooo czensi, może szajni?
Nje ma szajni.
Odpalasz drugie konto, łapiesz by mieć na trade.
Klikasz.
źródło: comment_1585574133nxMCC3rDYBHuNoJEC85ZX6.jpg
Pobierz- 0
@Leland_Palmer: Jak pisałem o synchronizacji mapy, to miałem na myśli uwzględnienie zmiany lokalizacji pokestopów. Nie wiedziałem jak to najlepiej nazwać.
@DArtagniel: Przesunięte stopy tak samo jak i nowe pojawiają się po tej samej synchronizacji więc jeśli zaakceptowali Ci przesunięcie dziś to jutro będzie zaktualizowany stary stop i nowy się pojawi






























#pokemongo