• 0
#pokemongo
Poszukuję gracza Betkao551.
Prawdopodobnie stąd dodałem osobę z którą dzisiaj trafiłem lucky :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, mam pytanko. Jak będzie ta godzina na Magnemite, to wystarczy, że włączę incense, czy muszę gdzieś chodzić?
#pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie o tani telefon umożliwiający klonowanie apki pokemon go i bezproblemowe granie na dwóch kontach (raidy itp). Ktoś może polecić coś w miarę taniego / może być nawet uzywka? Czy taki np redmi note 5 3gb daje radę? Ktoś używa?
#pokemongo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matmakuc: Używałem redmi note 5 3gb i robienie rajdów na podzielonym ekranie stało się jakiś czas temu bardzo mało komfortowe. Gra bardzo często traci płynność (poniżej 1fps), przez co zarówno walka jak i późniejsze łapanie jest utrudnione. Dodatkowo przypadkowe tapnięcie w linię rozdzielającą dwie gry (która powinna zamienić miejscami aplikacje) powoduje bardzo często zawieszenie gry i dzieje się to również na wysokich modelach Xiaomi.
Osobiście uważam, że awaryjnie da się
  • Odpowiedz