via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poziomek90: mam satysfakcję kiedy łapie poki "normalnym" sposobem, nie chce mi się bawić w latanie + mam nowego andka na którego to podobno nie działa
@Dzordz: widziałem te listę, chyba mam po prostu pecha
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czelsiak: Sneasel ma większą szansę na szajni więc wyjątkowy nie jest ale eevee, growlithe i roselia już standardowa szansa więc tutaj sporo szczęścia.
  • Odpowiedz
stwierdzam, ze grupki #pokemongo (oczywiscie nie wszyscy) sa bardzo z*ebane. jestem aktywna dzialaczka na nich ale z powodu #covid19 odpuscilam sobie kanal a tu kurde ludzie na raidy sie normalnie umawiaja. jeszcze jakis gosc im zwrocil uwage, ze sa nienormalni to go zlinczowali, ze przeciez zachowuja odleglos pod gymem xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MangoZjem: Dlatego ja na fejku z kumplami zachowujemy nawet po kilka tysięcy kilometrów odległości od siebie robiąc wspólnie rajdy więc to najlepsza opcja w te ciężkie czasy ()
  • Odpowiedz
Gra ktoś jeszcze w Pokemon Go? Ja znów zaczęłam troszkę, więc jakby ktoś mnie chciał dodać z Warszawy i okolic to chętnie - do questów potrzebuje. :)

9697 3989 7555

#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach