Dodaję po raz trzeci, ponieważ znowu usunęli. Tym razem poznałem powód od moderatora 8s6L - "Nieodpowiednie treści, Regulamin punkt 5.3". Powiedzcie mi proszę, w jaki sposób mój poradnik łamie ten punkt, bo jestem zajebiście ciekawy.

PORADNIK OSZUS...OŚWIECONEGO GRACZA POKEMON GO 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poradnik latania przez rootowanie, walić Niantic
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Tylko mi appka od jakiegoś czasu się zaczęła dziwnie zachowywać? Wygasza się ekran i przestaje być aktywna. O ile dobrze pamiętam kiedyś tak nie było. A teraz, wchodzę do lobby i przed końcem odliczania ekran się wyłącza po odblokowaniu network error. Tak samo włączam gtoche i jadę samochodem i po chwili wygasza się ekran. Wydaje mi się że kiedyś aplikacja na to nie pozwalała podobni jak YouTube itp. czy może to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z prawdopodobnym CD na Abrę 25 kwietnia, szukam jakiegoś tel do max 250 zł, żeby zrootować i łapać Abry z domu. Ktoś może polecić jakiś starszy model, na którym będzie ta gra działać w miarę płynnie ?
#pokemongo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kod na darmowe złote malinki (4), srebrne ananasy(4) i pokeballe(8). U innych może to wyglądać trochę inaczej. Można go wpisać w sekcji shop na samym dole.

EMRK2EZWLVSSZDC5

#pokemongo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajo-lobody: team Instinct. Mieszkam na wygwizdowie, obok małe miasto i tylko dzięki byciu w żółtej drużynie coś się dzieje na Gymach - no i wpadają pokecoinsy. Na początku wybrało mi się czerwonych, ale szybko mi się przekalkulowało, że trzeba zainwestować 50plnów i zmienić team.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak tam wasze shiny szczęście w ostatnim czasie? U mnie Aipom, Drowzee i Shinx z jajka (ʘʘ) 3 shiny w miesiącu mój rekord a siedzę na dupie w domu
#pokemongo #shiny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach