KOD: 4003 7293 4776
Z uwagi na deficyt pokeballi chętnie dodam nowych znajomych. Codziennie wysyłam gifty. Liczę na dobre dusze, które też będą mi wysyłać.
#pokemongo #pokemon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stream z komentarzem z turnieju Pokemon Go Akademik (Toxic Cup):
https://www.facebook.com/101203611404884/videos/861264584348879/?v=861264584348879

Chyba pierwsza transmisja z turnieju PoGo w Polsce, ze względów technicznych i konieczności rozgrywania meczów na odległość pokazywane są tylko pojedyncze walki z opóźnieniem, ale jeśli interesuje was PVP to warto nawet posłuchać samego komentarza dwóch czołowych graczy w Polsce, Plenzniego i Spawcia. A społeczność Akademika rozwija się na tyle szybko że pewnie za jakiś czas (po opanowaniu koronawirusa?) będą robić livestreamy bogatsze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie nagrody są za 8 lvl pvp? Bo nie wiem czy nie spaść i znow zacząć zbwrsx masę RC. A nie mam pokow z atakami z eventow, czy poprostu dobrych pokow i strasznie mało walk wygrywam teraz.
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ang33r: A to można się cofać z rankingiem? Mi ostatnio nawet dobrze idzie na tej ultra, bywa że i 5 walk pod rząd wygram. Dużo lepiej niż na great. Póki co dobijam do 8 a fajnie byłoby dojechać do 10 żeby zdobyć tego pikachu libre.
  • Odpowiedz
Dotychczas wesoło i beztrosko ewoluowałem pokemony o najwyższym CP i mój pokemon o najwyższym CP był dla mnie miarą sukcesu, ale odkąd walczę w ligach to będąc na 4 poziomie dostaje taki wpier..... wcześniej jakoś szło ale teraz na 10 walk wygram może jedną, fartem. No i zrozumiałem ze coś chyba robię nie tak, polecacie jakiś fajny poradnik aby bardziej zaczaić o co w tym całym Pokemon GO chodzi? #pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azaajaszz: atak jest statystyką, która najsilniej zwiększa cp pokemona, a w great/ ultra lidze masz limit cp. Więc jak masz pokemona z niskim IV w ataku i dużym IV w obronie i HP, pokemon ma wyższą sumę statystyk (atak+obrona+HP) przy tym samym cp co pokemon z wysokim iv w ataku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MrXavery: @Jag1enka: @poziomek90: @Karbostyryl: To jest pójście na łatwiznę, ja bym się brzydził dostać takiego pokemona złapanego nielegalnie i jeszcze się tym tutaj chwalić. I oczywiście honor oraz godność, każdy szanujący się trener pokemon nie będzie chciał pokemona złapanego w ten sposób
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Pewnie jesteś "za daleko". Niantic ostatnio zwiększył odległość interakcji z gymami... i przy okazji pokestopy dostały rykoszetem - pokazują się jako "w zasięgu", ale kręcić nimi nie można i pokazuje się "Try again later.". Jak jesteś na granicy to może po prostu GPS cię rzuca - raz na te 40 metrów, raz na te 42 metry od pokestopu.
  • Odpowiedz