Jakies protipy dlaczego #pokemongo nie widzi mojej "gotcha"?
Available devices wyszarzale pomimo ze aplikacja gotcha twierdzi ze sie polaczono :/

Pamietam ze jak (juz dosc dawno temu) ostatnio sie tym bawilem to byly jakiestam kombinacje eby zadzialalo ale teraz ni chuchu nie dziala. Niatic nie popsul czegos wraz z updatami?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzki99: Bez kitu @Elszu Ci 5 razy napisał, że to w poksach jest zepsute i ludzie od gotchy nic nie zrobią... a Ty dalej swoje. NIANTIC Z-----O OBSŁUGĘ BLUETOOTH, BEZ BLUETOOTH SIĘ NIE DA. W iOSach działa, żeby było śmieszniej. Czekaj na update poksów i tyle (albo odinstaluj tę wersję i zainstaluj starszą z apkmirror)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@germijak: istnieją grupy które przepuszczają swoje nominacje, najczęściej w opisie jest skrót "jh" i wtedy dają same 5. I właśnie dzięki temu mogą patole przechodzić
  • Odpowiedz
Jako, że chodzę do pracy z buta (jakieś 15-20 minut w jedną stronę), to zainstalowałem sobie ostatnio te całe Pokemon GO.

Nawet spoko to jest, wciąga. Ale tylko jeden mój ziomek w to gra, więc jak coś to mój kod brzmi 9712 8159 9302 i można mnie zaprosić, mam sporo giftów do rozdania i wogole także ten

#pokemongo
Antydepresant - Jako, że chodzę do pracy z buta (jakieś 15-20 minut w jedną stronę), ...

źródło: comment_1587371136dUkjYQ6y5pTspYOsSCqZow.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pokemongo
Na go Field guide piszą, że dopiero na dzisiejszy event wrzucili shiny sentreta... Ja swojego mam już od pół roku. On był wcześniej jakiś rzadki?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Hej, powróciłem po dłuższej przerwie, coś się zmieniło w grze w związku z koronawirusem? A i przy okazji zapytam, jakie są najlepsze ataki dragonita? #pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach