via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzy_siek: magmar szansa na dziko 1/20 więc nie ma się czym jarać a feebas to jeden z najrzadszych shiny na dziko także gratki za niego
  • Odpowiedz
@ever444: i te grube z giga kozakami

Ziomek miał z zapdosem, byl mega kozacki, gruby i świecący. Nigdy już więcej takiego nigdzie nie widziałem. Pewnie każdy legendarny był mega rzadki i gruby i świecący
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BolecStolec: trafiłeś na zjebów, wysyłaj do skutku i kiedyś przejdzie. Mi też parę razy odrzucali pewniaka a za drugim razem wchodził
  • Odpowiedz