Czy ktoś może posiada wiedzę czy są limity stopów w danej komórce S2 14 poziomu? Bo zaakceptowano mi nominację na osobnej komórce 17 poziomu i nie pojawił się stop, obok jest inny istniejący już stop. Równocześnie nie pojawił się w tym miejscu portal w ingressie, pomimo że zawsze po zaakceptowaniu pojawiał się. Ktoś mógłby mi wyjaśnić?
#pokemongo #wayfarer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trihexa666: zawsze działa. Nie wiem czy stare portale kiedyś nie miały reguły 20m, ale teraz jak już jest zaakceptowany i jest w ingressie to możesz przesunąć jeden na drugi. Na Intel ingress masz nakładki specjalne gdzie zaznaczony jest okrąg o promieniu 20m i możesz co do milimetra postawić nowy portal tak, żeby wszedł do gry.
  • Odpowiedz
@Trihexa666: teoretycznie musisz mieć dystans 20m od innego portalu w ingressie i na s17 przypada teoretycznie 1 pokestop w pogo. jednak są wyjątki. u siebie zrobiłem 3 pokestopy w 1 komórce s17 i to bez przesuwania. nie wiadomo jak to do końca działa. jednak by coś dodawać musisz to sprawdzać na mapach ingressa. proponuję tu zerknąć. https://intel.ingress.com/
jest także do tego wtyczka o nazwie wayfarer+ działa na chrome. pokazuje nam
  • Odpowiedz
Mirki, jestem już stary ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wychodzę sobie wczoraj na wieczorne bieganie. Idę chodnikiem, telefon w łapie, bo wybieram sobie muzyczkę do treningu. Nagle podjeżdża chłopaczek na rowerze, taki max 11-12 lat, i mówi:
- Przepraszam, czy będzie pan rajdował?
Nic nie zrozumiałem, więc pytam inteligentnie:
- Cooo?
- No, czy będzie pan rajdował?
Myślę sobie: dzięki młody, że masz mnie za prosa - rajdowca, ale ja tylko
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: w niektórych miejscach na mapie są gymy, w których co jakiś czas na ok. 1h pojawia się wzmocniony pokemon, z którym zazwyczaj najlepiej walczyć w grupie. Po jego pokonaniu można go złapać.
Poza tym nic dziwnego, że akurat wczoraj wieczorem. Jeżeli było to w okolicach 18, to na wszytkich wcześniej wspomnianych gymach pojawił się dosyć dobry pokemon, z którym trzeba walczyć w dużej grupie.
  • Odpowiedz
rajd to grupowa walka z silnymi pokemonami gdzie jeden trener nie da rady.


@wankiel: o, dzięki. Czyli młody chciał żebyśmy razem d------i jakiemuś pokemonowi? Cool!
  • Odpowiedz
hej, zadanie "battle another trainer 15times" da sie wykonac w inny sposob niz poprzez battle league, ktore nie dziala?
#pokemongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Galarka Farfetch'da dostępna tylko przez 24h więc łapcie póki można. Z innych ciekawych informacji Victini na go fest za miesiąc i mega ewolucje w tym roku w pogo
#pokemongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach