czy ma ktos jeszcze problem ze sklonowana appka na xiaomi? uruchamia sie bez problemu ale twierdzi ze nie znaleziono sygnalu GPS, w ustawioeniach androda mam zezwolenie na dostep.
Wczesniej problemow nie mialem, przydazylo mi sie to po ostatniej aktualizacji xiaomi
#pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kradzione

ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie miałem najlepszy dzień w pokowej karierze, 5 setek, najedzony milionem stardusta. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o pvp na youtube, pikachu siedzi mi na kolanach. Przypominam 5 setek wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy na RAID passy i 63 shiny i 5 setek. Pozdrawiam

#pasta #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach