Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Padaj sama dziara git ale zeby sobie cos takiego wytatuowac trza miec nasrane
konto usunięte via Android
- 1
@Jakis_Leszek tutaj ktos niewtajemniczony przynajmniej nie bedzie wiedzial o co chodzi
Macie już tą aktualizację, która pozwala wyciągać Pokemony z gry? #pokemongo
źródło: comment_1593040425lz2QjJA7VEl3eOn2XWDuzM.jpg
Pobierz@poziomek90: subtelny product placement xD
konto usunięte via Android
- 0
Codziennie gifty w #pokemongo
8597 1721 1530
8597 1721 1530
konto usunięte via Android
- 2
Zaprosiłem
- 0
@WormiePl poszło!
- 0
czy ma ktos jeszcze problem ze sklonowana appka na xiaomi? uruchamia sie bez problemu ale twierdzi ze nie znaleziono sygnalu GPS, w ustawioeniach androda mam zezwolenie na dostep.
Wczesniej problemow nie mialem, przydazylo mi sie to po ostatniej aktualizacji xiaomi
#pokemongo
Wczesniej problemow nie mialem, przydazylo mi sie to po ostatniej aktualizacji xiaomi
#pokemongo
@srgs 11.0.7
@srgs też mam MIUI 11.0.3 na Xiaomi Mi 6 i u mnie działa. W ostateczności przywracanie do ustawień fabrycznych, jeśli różne instalacje nie pomogą albo zainstalowanie drugiej kopii gry https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=1305595
- 0
Posiada ktoś aktualną grafikę, w których pokemonach może być ditto?
#pokemongo
#pokemongo
Podali gdzieś może od kiedy wróci battle league?
#pokemongo
#pokemongo
Czy da sie jakos odpalic pokemon go na Huawei P40? Mimo ze polaczylam konto z facebookiem nie moge sie zalogowac na nowym telefonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) mial ktos podobny problem?
#pokemongo #huawei #firstworldproblems #smartfon #kiciochpyta
#pokemongo #huawei #firstworldproblems #smartfon #kiciochpyta
@Edziulka25: podziwiam za głupotę ze ktoś jeszcze kupuje telefony huawei które nie mają sklepu play i wsparcia apek google
@Edziulka25 Było kupić normalny telefon
@ZielonaHerbataPodanaNaZimno nic takiego
- 0
@IgciuGD: No już drugi w mojej historii
- 1
- 2
#kradzione
ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie miałem najlepszy dzień w pokowej karierze, 5 setek, najedzony milionem stardusta. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o pvp na youtube, pikachu siedzi mi na kolanach. Przypominam 5 setek wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy na RAID passy i 63 shiny i 5 setek. Pozdrawiam
#pasta #
ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie miałem najlepszy dzień w pokowej karierze, 5 setek, najedzony milionem stardusta. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o pvp na youtube, pikachu siedzi mi na kolanach. Przypominam 5 setek wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy na RAID passy i 63 shiny i 5 setek. Pozdrawiam
#pasta #
- 0





















źródło: comment_1593102157wORAfLfkMQDhQVCsHAgvz4.jpg
Pobierz