@Szymekspt: bez puffinu zajmuje to ok 2h grania. Musisz chodzić z buddy przez ten czas non stop, poza tym co pół godziny karmisz, glaszczesz, robisz zdjęcie, walczysz w gymie, z trenerem, z zespołem eR aż w końcu wskoczy. Imo strata czasu.
  • Odpowiedz
@extaza161: @SVP1: @Jozek1: @extaza161: można było grać w lidze na 2 telefonach, co powodowało możliwość nabijania mocnego ataku na drugim telefonie podczas gdy na pierwszym była animacja właśnie tego ataku. Zadawało się dodatkowy dmg i ładowało kolejny atak podczas animacji.
  • Odpowiedz
Aktywowano czas odnowienia.
Wykryliśmy pewne anomalie w Twoim zachowaniu podczas recenzowania. Sprawdzając poszczególne nominacje, uważnie zastanów się nad każdym pytaniem, aby nie powtarzać automatycznie tych samych głosów. Unikaj też używania skrótów i wstępnie napisanych odpowiedzi. Za około 4 godziny możesz wrócić do recenzowania nominacji.

Coś takiego wyskoczyło mi teraz w Wayfarer. Jakby to moja wina była że pokazywały się same nominacje typu drzewa, jakiś słup ogłoszeniowy albo rzekome place zabaw, których nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z Radzynia Podlaskiego bardzo chce mieć pokestopa w w domu. Trzy razy próbował z krzyżem (dwie zespawane rurki maźnięte świeża farbą żeby spawu nie było widać i zdjęcie zrobione w nocy , za pierwszym razem zapomniał zabrać szpadla lezącego obok) i try razy go uwaliłem . Teraz powrócił ale z kapliczką , zapewne skradzioną () zdjecie jakby ktoś trafił na niego ( ͡~ ͜ʖ ͡
highlander26 - Ktoś z Radzynia Podlaskiego bardzo chce mieć pokestopa w w domu. Trzy ...

źródło: comment_1591910548U3XDU9FXMZfzP5HFsS2XcH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy u was też edycje portali stanęły w martwym punkcie? Edycje z początku lutego weszły na swięta w kwietniu, później przez tydzień przechodziło po 2/3 dniach i znowu czekam prawie 2 miesiące. To kwestia lokalizacji czy to Niantic ogranicza?
#ingress #wayfarer #pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Help, mam problem z zalogowaniem się na konto, nic nie pomaga. Unable to authenticate. Problem występuje tylko na danych komórkowych, na wifi mogę się zalogować. Usuwałem cache nawet oezsywracalem telefon do fabrycznych i nic, help
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach