Zauważyłem, ze w AppStore jest możliwość ustawienia rozliczeń na nr telefonu jeśli operator obsługuje. Kupował ktoś coinsy na saldo telefonu?
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G4SHI: @wolfKida: nie korzystałem nigdy, ale w Orange też miałem taką opcję z rok/dwa temu. Masz wtedy x kwotę dodaną do faktury z tego co czytałem.
Zmień sobie kraj na Indonezję, wtedy ci wyjdzie dużo taniej.
  • Odpowiedz
@Norbiss: @kielooo: @cielo: chyba was ten jump start rozpiescil. Za zadania nigdy nie było fajnych nagród, a te challenge są tylko po to żeby tak jak pisze @3nz0 w trakcie go festu był spawn rzadkich pokemonów: chimecho, alolomola, chansey, alola Marowaka i grimer czy litwick.
  • Odpowiedz