Zacząłem grać dzisiaj w pokemongo. Są jakieś przydatne strony, aplikacje itp. które pomogą w rozgrywce, poznaniu gry itp.???
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WojnaRR: jak ja zaczynałem to mi bardzo pomogły filmiki Kushiego. Teraz używam pvpoke, thesliphroad, czasami oglądam FLW Videos.
Z aplikacji dalej używam Calcy IV i Go Field guide.
  • Odpowiedz
Witam, mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość kontroli w co ewoluuje Eevee oprócz imion?
Rename Eevee as Linnea to evolve into leaf-type Leafeon
Rename Eevee as Rea to evolve into ice-type Glaceon
Rename Eevee as Sakura to evolve into psychic-type Espeon
Rename Eevee as Tamao to evolve into dark-type Umbreon
Rename Eevee as Rainer to evolve into water-type Vaporeon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może pytanie trochę niestosowne ale czy czyjś "kolega" nie bawi się w zdalne zbijanie pokemonow z gymów? Bo mam jednego w " Siodło pod Klimczokiem" i chciałbym żeby już wrócił
#pokemongo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cielo: Zdecydowanie warto, te eventy po 37 zł to czysty scam a ten wygląda na papierze obiecująco i 70 zł to mniejsza cena niż sądzono plus trwa dwa dni
  • Odpowiedz
@cielo: @DPary: warto przypomnieć, że koszt GoFestu rok temu w Dortmundzie to odpowiednio 25 i 35 euro. A dodaj do tego jeszcze koszty transportu, noclegów i jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie warto, dużo rzadkich poksów, duża szansa na shiny, specjalne reaserche i czas trwania - dwa dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Serio nie będzie można grać na Redmi 6? Specjalnie kupiłem ten telefon dla tej gry (°°
#pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach