Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
konto usunięte via Android
- 2
#pokazpulpit #androidpulpit wszyscy wrzucając tutaj screeny pulpitu, to ją też
źródło: comment_q6OyfeVm2BazSzDx2ey1gky7rCYh7PxR.jpg
PobierzMirki mam #android #marshmallow na moim #galaxys4
Polecam rom AOSP 6.0.1 (JDCTeam) druga mlodość dla leciwego juz telefonu... Przy okazji #pokazpulpit
Polecam rom AOSP 6.0.1 (JDCTeam) druga mlodość dla leciwego juz telefonu... Przy okazji #pokazpulpit
źródło: comment_moiYJy81GnN5BVLdzxQJtVLHHtUTUdIu.jpg
Pobierz- 5
@TrzodaChlewna: leciwego telefonu? Stary, z 70% Polaków ma nadal gorszy sprzęt niż S4 ;)
@TrzodaChlewna: Jestem ciekawy opinii po miesiącu czy dwóch miesiącach używania jak wtedy będzie działać.
konto usunięte via Android
- 6
- 2
- 0
@Crystalish: Give me wallppaper, please.
W trakcie prac z Zooperem. Do zmiany pasek Google bo za ciężki
#pokazpulpit
#pokazpulpit
źródło: comment_tG7t1GoZksU21a3v1E56eKgLoABUy88g.jpg
Pobierz@novaq: Czcionka tego zegara, boli.
- 1
Co mirki myślo?
Tapeta: http://az619519.vo.msecnd.net/files/RWBlackbird_EN-US9590482455_1920x1200.jpg
#linux #pokazpulpit
Tapeta: http://az619519.vo.msecnd.net/files/RWBlackbird_EN-US9590482455_1920x1200.jpg
#linux #pokazpulpit
źródło: comment_FU9JAsN4rhKXPwbGKeDDWRbIPIslEdJC.jpg
Pobierztbh tak jasno w rzeczywistości to nie wygląda, dużo czytelniej jest
#pokazpulpit
#pokazpulpit
źródło: comment_KNVmxMj8duQdil8gRoa3Vy6sNJ7iJqwO.jpg
Pobierz@drzewko94: kiedyś w to grałem, chyba w gimbazie. Później przestałem, tak na pół roku, i też z nudów chciałem wrócić. Ściągnąłem, pograłem godzinę i poszedłem na trening, jak wróciłem to konto puste. Do dzisiaj dziękuję temu hakerowi że nie zmarnowałem więcej życia w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@PrawieJakBordo: wczoraj tylko wszedłem, na etolinie mam jakieś postacie ale chce poszukać takiego gdzei jest najwiecej wiary i tam grac
Nie do końca #pokazpulpit,ponieważ ekran ładowania, ale według mnie zegar i nazwa sieci idealnie zgrywają się z krajobrazem
źródło: comment_QhRI2pR8eaYoFkBp9DWqdlwOgJqrPq5h.jpg
Pobierz- 1
- 1
@sevqk: Nie rozumiem po co ludzie dają użycie dysków, RAM'u i CPU na pulpit. CPU i RAM i tak nie zobaczysz podczas korzystania, bo jest to schowane, a dyski to zajęcie pulpitu bez sensu. Ja mam samą datę (możesz przetłumaczyć większość pluginów notatnikiem).
źródło: comment_77xZ6ffitRFAOQSQZeQakdxjJUoD8rcr.jpg
Pobierz- 1
Nareszcie trochę czasu znalazłem i się pobawiłem Nova Launcherem. Na pewno tapeta do wymiany bo za dużo tego białego koloru. Znacie jakieś fajne widgety do zoopera? coś poza pogoda i zegarem, np z informacjami o sprzęcie? No i nie wiedzieć czemu zniknęła mi latarka systemowa także też szukam jakiegoś zamiennika :)
#pokazpulpit #bojowkaandroid #lgg2 #android
#pokazpulpit #bojowkaandroid #lgg2 #android
źródło: comment_dVi545GpxdtblDStH3UF4oxwdA0OoSGM.jpg
Pobierz- 4
Na swieta dostalem od #rozowypasek ssd i byla chwila, ze ogarnac drugi system, mialbyc debian ale lxde nie podeszlo, w miedzyczasie usiadl ubuntu z mate i zostanie na dluzej.
Mam slabosc do debiana/ubuntu ;)
btw. od kiedy interfejsy tj.eth/wlan zmienily nazwy na spowinowacone z biosem/efi czy uj wie co?!
#linux #mate #pokazpulpit
Mam slabosc do debiana/ubuntu ;)
btw. od kiedy interfejsy tj.eth/wlan zmienily nazwy na spowinowacone z biosem/efi czy uj wie co?!
#linux #mate #pokazpulpit
źródło: comment_7Qb2NijDdyQ0msxXPmVKiu9G42HP1oP8.jpg
Pobierz- 3
btw. od kiedy interfejsy tj.eth/wlan zmienily nazwy na spowinowacone z biosem/efi czy uj wie co?!
@Pan_Slon: nie jestem pewnien o co chodzi, ale jak masz systemd to moze predictable network interface names?
https://wiki.freedesktop.org/www/Software/systemd/PredictableNetworkInterfaceNames/
@Pan_Slon: a ja nadal Ubuntu 10.04 :D
- 2
Stary się znudził więc trzeba było zrobić coś nowego :P
Nie podoba mi się ten widżet w prawym dolnym rogu, znacie jakiś podobny? Ogólnie chodzi mi o dostęp do najważniejszych rzeczy typu komputer, kosz, dokumenty bez zbędnych ikon, ale ten który mam gryzie się z całością. No i nie mogę znaleźć tez lepszego zegara :P
#pokazpulpit #rainmeter
Nie podoba mi się ten widżet w prawym dolnym rogu, znacie jakiś podobny? Ogólnie chodzi mi o dostęp do najważniejszych rzeczy typu komputer, kosz, dokumenty bez zbędnych ikon, ale ten który mam gryzie się z całością. No i nie mogę znaleźć tez lepszego zegara :P
#pokazpulpit #rainmeter
źródło: comment_4jUywhnfrPkttFUF4SdqLA4rcZd6sckf.jpg
Pobierz- 3
Kiedy po małym odświeżeniu pulpitu uświadamiasz sobie, że wygląda w zasadzie nieświeżo, bo jest dziwnie brązowy a ponadto wskazuje na niezaleczony sentyment po designie obowiązującym w Ubuntu pięć lat temu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#linux #pokazpulpit #mate #linuxmint
#linux #pokazpulpit #mate #linuxmint
źródło: comment_rZAOmpgPqo5p1anz3BvUIYZTVBEVyiMf.jpg
Pobierz- 9
- 5



























źródło: comment_MRGLUuBOgziIs486ikpfDA1XzWzI5mU5.jpg
Pobierz