@drzewko94: kiedyś w to grałem, chyba w gimbazie. Później przestałem, tak na pół roku, i też z nudów chciałem wrócić. Ściągnąłem, pograłem godzinę i poszedłem na trening, jak wróciłem to konto puste. Do dzisiaj dziękuję temu hakerowi że nie zmarnowałem więcej życia w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nareszcie trochę czasu znalazłem i się pobawiłem Nova Launcherem. Na pewno tapeta do wymiany bo za dużo tego białego koloru. Znacie jakieś fajne widgety do zoopera? coś poza pogoda i zegarem, np z informacjami o sprzęcie? No i nie wiedzieć czemu zniknęła mi latarka systemowa także też szukam jakiegoś zamiennika :)

#pokazpulpit #bojowkaandroid #lgg2 #android
Axtezim - Nareszcie trochę czasu znalazłem i się pobawiłem Nova Launcherem. Na pewno ...

źródło: comment_dVi545GpxdtblDStH3UF4oxwdA0OoSGM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na swieta dostalem od #rozowypasek ssd i byla chwila, ze ogarnac drugi system, mialbyc debian ale lxde nie podeszlo, w miedzyczasie usiadl ubuntu z mate i zostanie na dluzej.
Mam slabosc do debiana/ubuntu ;)

btw. od kiedy interfejsy tj.eth/wlan zmienily nazwy na spowinowacone z biosem/efi czy uj wie co?!

#linux #mate #pokazpulpit
Pan_Slon - Na swieta dostalem od #rozowypasek ssd i byla chwila, ze ogarnac drugi sys...

źródło: comment_7Qb2NijDdyQ0msxXPmVKiu9G42HP1oP8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stary się znudził więc trzeba było zrobić coś nowego :P

Nie podoba mi się ten widżet w prawym dolnym rogu, znacie jakiś podobny? Ogólnie chodzi mi o dostęp do najważniejszych rzeczy typu komputer, kosz, dokumenty bez zbędnych ikon, ale ten który mam gryzie się z całością. No i nie mogę znaleźć tez lepszego zegara :P

#pokazpulpit #rainmeter
Axtezim - Stary się znudził więc trzeba było zrobić coś nowego :P

Nie podoba mi si...

źródło: comment_4jUywhnfrPkttFUF4SdqLA4rcZd6sckf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwal: dzieki. Zamierzam własnie przesiąść się na linuszka, i jedyne co mnie martwiło to:
- płynność w LOL-u i HS (przy GTX 770)
- Microsoft Offcie ( ale chyba da się zainstalować) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz