@Jestem_Tutaj: właściwie poza tapetą jebnąłem również conky, paczkę ikon i motyw. To nie Windows, żeby podniecać się zmianą tapety, bo nic więcej i tak się nie da ustawić po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wytrzzeszcz: conky: https://github.com/davidhdz/conky-horizontal-minimalist
ikony: http://gnome-look.org/content/show.php/Faenza?content=128143
motyw: http://gnome-look.org/content/show.php/Equinox+Evolution+themes?content=140449
  • Odpowiedz
@drag_op: to nie conky, tylko plasmoidy z kde
@mortt: tak używam
@kodkreskowy: lepiej niż gnome, tylko trza skonfigurować i się przyzwyczaić, ale powiem jedno, nie znajdziesz drugiego tak kompletnego środowiska (tj. ma aplikacje do wszystkiego, od menedźera plików, przez przeglądajke aż do obróbki wideło)
@SunnO: ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jasniepanalbert: śmiesz jeszcze tu screeny wrzucać windowsiarzu ( ͡
  • Odpowiedz