Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@top_czipsy: mam tylko sklep play ;p
- 1
- 2
Ekran blokady, CM 12.1. :3
Pasek u gory wskazuje poziom baterii, pasek po lewej poziom sygnału.
#pokazpulpit #pokazandroida
Pasek u gory wskazuje poziom baterii, pasek po lewej poziom sygnału.
#pokazpulpit #pokazandroida
źródło: comment_lMI7OIObpSV1n7cGsvEOcQzyiplLMuAK.jpg
Pobierz- 9
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dork: I to jest właśnie piękno androida, każdy konfiguruje wygląd systemu jak mu się podoba ;)
- 0
@jednakwiecejniz14sekund: zooper
- 7
Jak tam wasze przygotowania do świąt? Bo moje się właśnie zakończyły ᶘᵒᴥᵒᶅ
#pokazpulpit #corazblizejswieta
#pokazpulpit #corazblizejswieta
źródło: comment_K6XpLvQR7x4S2nou1C35YiGDp4ux1ITl.jpg
Pobierz@Winters_III: Ta tapeta była już wgrana w w10
@ElGovanni: Tak też czułem, bo w googlu nie mozna bylo znalezc o dobrej rozdzielczosc, fajna tapeta ;]
Macie tu wszyscy ładną tapetę w wysokiej rozdzielczości.
#tapetacodzienna #pokazpulpit #smiesznypanzestocku #humorobrazkowy
#tapetacodzienna #pokazpulpit #smiesznypanzestocku #humorobrazkowy
źródło: comment_BGaWaj1rYV5aaN6ixXJvXdhxIwPgeVC9.jpg
Pobierz- 1
@CebulowaKochanka: No piękna, dzięki.
konto usunięte via Android
- 0
@CebulowaKochanka: zła rozdzielczość. Smart ma prostokątny ekran, coś jak odwrócony monitor kompa...
- 6
- 0
@Kryminator: bardzo ładny, jakie ikonki?
#pokazpulpit a raczej terminal jak ci się Radeon wykrzaczyl na X11...
full HD na CLI z odległości 2.5m....
#tyleprzegrac
full HD na CLI z odległości 2.5m....
#tyleprzegrac
źródło: comment_24tUi9b2acCaDgy14RpvTHWLd8Ga8rhQ.jpg
Pobierz- 9
- 4
Fajny wigdet pogodowy :D z tej okazji #pokazpulpit #android
źródło: comment_KPfK0pD96fIqW0PSpbN1XP4ZTWaigIDu.jpg
Pobierz- 0
@Winters_III: już mi się znudził xD
konto usunięte via Android
- 0
@Sverc: Mowilem, mega szybko sie nudzi ;D
prosty i bardzo ładny, podoba mi się :)
- 0
@szanioo: sunshine icon pack
- 0
@Neil_McCauley: a rozumiem. Bo patrzę na folder, widzę SQLDevelopera i tak pomyślałem, że może pracujemy razem :D
- 0
@seeksoul: Może kiedyś ;)
- 7
Za sprawą tego materiału od @archonik:, naszła mnie ochota aby zagrać w Need for Speed: Road Challenge/High Stakes.
Chwilę pogrzebałem w internecie i o to mam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Uruchomiła się na Windows 8.1, wprawdzie ze stosowną modyfikacją i bez filmików, ale za to muzykę słychać i można grać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#needforspeed #gry
Chwilę pogrzebałem w internecie i o to mam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Uruchomiła się na Windows 8.1, wprawdzie ze stosowną modyfikacją i bez filmików, ale za to muzykę słychać i można grać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#needforspeed #gry

- 1
- 1
@Paien: też już zmieniłem :D
źródło: comment_SjNEmXSmVYjPfgdL9TzFaNn00A6FPhM1.jpg
Pobierz- 6
@xDrope: Większego niż to chyba nie ma.
źródło: comment_7TuSFVvirRami7LyJuSynD4HNGEwxDyn.jpg
Pobierz























źródło: comment_Zdff6QfQqbzw8HPBdwjYfnF3h0ItAGmT.jpg
Pobierz