Za sprawą tego materiału od @archonik:, naszła mnie ochota aby zagrać w Need for Speed: Road Challenge/High Stakes.

Chwilę pogrzebałem w internecie i o to mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Uruchomiła się na Windows 8.1, wprawdzie ze stosowną modyfikacją i bez filmików, ale za to muzykę słychać i można grać ( ͡ ͜ʖ ͡)

#needforspeed #gry
WuDwaKa - Za sprawą tego materiału od @archonik:, naszła mnie ochota aby zagrać w Nee...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach