Dobra mireczki, łapcie screena ekranu jednego z moich gratów napędzanego przez Windows 98 SE - Toshibę Satellite 1700-400 z 2001 roku. Niestety, żadna z miarę aktualnych przeglądarek nie chciała ruszyć nawet przez KernelEx, więc musiałem się posiłkować ostatnim K-Meleonem natywnie działającym pod 9x. Na picrelu też ogólny opis komputera wygenerowany ostatnią darmową wersję Everest Home.


#retrocomputing #komputery #windows #windows98 #retro #
M.....e - Dobra mireczki, łapcie screena ekranu jednego z moich gratów napędzanego pr...

źródło: comment_gXVKGjXaVadjNrhN3XEMLpNKEB5yOax4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajkiGee: ja tam lubię takie stare systemy
co prawda na wirtualce sobie stawiam jakieś windowsy 98, bo nie mam takiego sprzętu i w ogóle...

W sumie szczytem możliwości było podłączenie internetu mobilnego do Win Me, ale w wolnej chwili muszę jakoś wykombinować sterowniki do grafiki, bo rozdzielczość mizerna w nich ;)
  • Odpowiedz
@cruc: w sklepie komputerowym w UK pracuje dorwalem za 120f zwrot od klienta, normalnie po min 180f z vatem chodzi. na codzien używam desktopa kupiłem tylko dlatego że bateria trzyma bardzo długo. i celeron haswel+ssd z--------a bardzo bardzo zajebiście.
  • Odpowiedz