@kankawa: zajmuje się gripem, czyli wózkami filmowymi (dolly), kranami kamerowymi, mocowaniami i konstrukcjami pod kamery i inne sprzęty na planie. Prawie wszystkim, co jest związane z ruchem lub bezruchem kamery :). Oprócz tego trochę organizacji planu jak trzeba, trochę pracowałem jako montażysta i trochę jako operator.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberyna: Jasne. W biurach (wszędzie karton-gips i sufity podwieszane) poprowadzenie okablowania jest proste, w domach/mieszkaniach trzeba remont, więc:
1. Ustalenie zakresu (oświetlenie, ogrzewanie, itd itd)
2. Decyzja - system bezprzewodowy, czy przewodowy (zalecam)
3a. Jak bezprzewodowy to parę dni montażu i programowania
3b. Jak przewodowo to:
4. Po ustaleniu zakresu (+ funkcji na ewentualną przyszłą rozbudowę)
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: a to nie tylko domena Londynu - na nowym lub 'nowocześnie' odświeżanym budownictwie też już trochę przewisiałem poprawiając po fachowcach z lokalnego podwórka.

Jak człowiek się na to napatrzy to strach po ulicach chodzić, bo w każdej chwili coś może na głowę spaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz