Jaki serwis streamingowy audio polecicie z dobrą jakości #audio ?
Do tej pory używałem #xiaomi mi budsy za 70zł oraz #spotyfi
Ale od kiedy do mojego #poco X6 Pro dokupiłem #edifer NeoBuds Plus (które łączą się po LHDC) normanie dostałem wymiotów na Spotyfi - szybko poleciał, lepiej jest na YouTube Music ale nadaj słabo, dźwięk taki...nie ładny.

Polecicie mi jakiś serwis streamingowy bym nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co lepsze do 1200 zł: Redmi Note 13 Pro 5G czy POCO X6 Pro? Ma ktoś z was któryś z tych modeli? POCO ma na pewno dużo lepszy procesor, ale w Redmi jest lepszy aparat, gniazdko słuchawkowe, nie powinien się tak grzać i powinien dłużej trzymać na baterii (teoretycznie).

#telefony #smartfon #redmi #poco #xiaomi
nervous_breakdown - Co lepsze do 1200 zł: Redmi Note 13 Pro 5G czy POCO X6 Pro? Ma kt...

źródło: xiaomi-redmi-note-13-pro-5g-vs-p

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #poco #telefony
Jakiś czas temu za poradą Mirków zostałem właścicielem Poco X3 Pro.
Chciałbym go wymienić na coś nowszego.
Pierwotnie brałem pod uwagę Poco X6 Pro, ale zdaje się że trochę droższy Poco F6 Pro oferuje lepsze parametry.
W międzyczasie wyszedł Poco X7 Pro, i teraz mam zagwostkę na który się zdecydować. Czy nadal F6 Pro prezentuje się lepiej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ssupkowski: ja w sumie na twoim miejscu był brała x7 pro, niby większa pojemność baterii i dłuższe wsparcie. A teraz są promocje na x7 pro w sklepie Xiaomi i jest on sporo tańszy od F6 pro. Ale tutaj głównie musiałbyś sobie poczytać jakieś opinie porównawcze czy też zobaczyć dokładne różnice pomiędzy nimi w specyfikacji i też wybrać co dla ciebie jest korzystniejsze/ważniejsze.
  • Odpowiedz
Czy są jakieś sensowne telefony do 2k z potrójnym slotem na kartę SIM?
Teraz mam Poco F4 i mi całkiem wystarcza, ale brakuje trzeciego gniazda żeby włożyć kolejną kartę.
Jak szukam w google to nic mi się nie pokazuje ciekawego

#telefony #android #xiaomi #poco #smartfon
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Natywne nagrywanie rozmów bez kombinowania, bez zmiany romu, podobno działa na europejskich samsungach (s21, s22, s23 i wiele innych) https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4

Wystarczy podłączyć telefon do kompa i w darmowej aplikacji zmienić kod csc na kraj spoza Unii, np. na Ukrainę.

Ktoś tego próbował? Sposoby dla innych telefonów w komentarzu.

#samsung #s22 #s23 #huawei #honor #xiaomi #redmi #poco
niech_ktos - Natywne nagrywanie rozmów bez kombinowania, bez zmiany romu, podobno dzi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@niech_ktos:
1. Samsung - zmiana CSC przez SamFW - nagrywa natywnie
2. Huawei / Honor pobieramy call recorder apk - nagrywa natywnie
3. Xiaomi / Redmi / Poco w wersji global. Można kupić np. na alliexpress lub MiCenter Wrocław lub wysłać do nich własny telefon i zmieniają soft na Global (link) - nagrywa natywnie
  • Odpowiedz
Czy jest ktoś w play i ma POCO F6? Działa wam volte i wifi calling? Chciałbym kupić F6, ale telefonu nie ma na liście wspieranych modeli. W mojej okolicy wyłączyli już 3g. Obecnie mam F3 i mimo, że tego modelu nie ma na liście to usługi działają.

#xiaomi #poco #pocof6 #play #volte
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy opcja "podnieś aby wybudzić" w Xiaomi w jakiś drastyczny sposób drenuje baterię? Ostatnio przesiadłem się z iPhone'a XS Max, który miał kiepską baterię na Poco M6 Pro i jestem bardzo wyczulony na tę kwestię. #xiaomi #poco #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad zmianą swojego obecnego smartfona, POCO M4 Pro 5G, na coś nowszego. Głównie zależy mi na nieco lepszym aparacie i co najmniej porównywalnym czasie pracy na baterii. Zastanawiam się nad realme GT6 oraz Xiaomi RN 13 Pro Plus. Któryś z nich jest warty uwagi w budżecie około 1500?

#smartfon #telefony #realme #android #xiaomi #poco #pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cybulion: ale jakie to ma znaczenie ile lat i co używasz? Brniesz w swoje historyjki, które okazały się bajkowymi i nie umiesz się przyznać do błędu :) Chciałem tylko przetestować jak się zachowasz w obliczu faktów, które przeczą twoim bajkom. Teraz wymyślasz inną nakładkę, ale nie będę ci już dalej tłumaczył, bo to nie ta publika :)
  • Odpowiedz
Ratujcie pacjenta - Poco X3 Pro. Przy 5% baterii i próbie odczytania maila biały ekran z niebieskimi kropkami pionowo w dół. Problem w necie znany, ale w zasadzie nie ma precyzyjnej informacji, czy da się go ocucić domowymi metodami, a jeśli serwis - to czy uda się odzyskać dane i w jakich pieniądzach...

Pamiętajcie, róbcie backupy, dyski tak szybko odchodzą.

#pocophone #poco #pocox3 #pocox3pro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TruskawkaNaTorcie: przy próbie włączenia logo Poco, po chwili biały ekran, na podłączenie ładowarki nie reaguje. Dziś w serwisie diagnoza - problem z lutami na procesorze, koszt ok. 300 PLN. Pocieszające jest to, że na półce czekał taki sam pacjent do takiej samej operacji, a serwisant uspokoił mnie że na potrzeby odzyskania danych uda się mu przywrócić funkcje życiwoe, ale gwarancja 'do bramy' xD
  • Odpowiedz