Witam. Podobno można odliczyć koszty paliwa dojeżdżając do pracy. 250zl/msc
-umowa o pracę.
Robiąc rozliczenie roczne PIT tam mam to odliczyć?
Ile kasiory za to dostanę?
#paliwo #panstwoislamskie #podatki #prawopracy #pit #ulga
-umowa o pracę.
Robiąc rozliczenie roczne PIT tam mam to odliczyć?
Ile kasiory za to dostanę?
#paliwo #panstwoislamskie #podatki #prawopracy #pit #ulga





























źródło: comment_1644321828cKByIqFOGK7JZ8bHxsZfxp.jpg
PobierzPróbują ci delikatnie przekazać że jeszcze za wcześnie na rozliczenie.