Cześć drodzy mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrzebuję waszej rady.
Chcę kupić sobię do kolekcji maskę przeciwgazową ML MC1, ale nie wiem którą ofertę wybrać:
1.13zł cały komplet (maska, torba, pochłaniacz) ale torb może być zabrudzona lub bez guzika, a wysylany jest losowy rozmiar
2. 20zł rozmiar mogę wybrać a wszystko w dobrym stanie, lecz bez pochlaniacza, mm już podobny ale zawsze jkieś szczęście z pełnego kompletu...
Co
Miras_wykopek - Cześć drodzy mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrzebuję waszej rady.
Chcę kupić so...

źródło: comment_F4YjGQTKwGmDOQNcmazl7oVnLQC069i6.jpg

Pobierz

Co wybrać?

  • 1 60.0% (6)
  • 2 40.0% (4)

Oddanych głosów: 10

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miras_wykopek: Ale w kolekcji warto mieć coś kompletne i we wzorowym stanie. Te rzeczy z demobilu to potrafią być dość mocno podniszczone.
Albo znajdź inna ofertę, stan wzorowy, rozmiar do wyboru i komplet.
  • Odpowiedz
W ostatnim czasie analizując różne wydarzenia na świecie(RPA, kryzys migracyjny w Europie, przestępczość w USA) musiałem zrewidować swoje poglądy na pewne sprawy. Nie mogąc dłużej ignorować pewnych faktów, ku mojemu zdumieniu, wbrew swoim dotychczasowym przekonaniom okazuje się, że jestem strasznym rasistą. Przeżył ktoś z was podobną przemianę? Ciężko było wam to zaakceptować, czy też może przeszliście z tym do porządku dziennego?
#rasizm #przemyslenia #dindunuffin #pepe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezus_cameltoe: chociażby dlatego, że nie tak dawno temu by oddał swoje za nią. I też żeby nie pisać potem wysrywów "jakbym zdechł to nikt by nie zaplakal nawet", bo sam zachowuje się właśnie w ten sposób. Nie trzeba żałować, ale cieszyć się to już trochę nie wypada. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe.
  • Odpowiedz